اخبار

بهبود چشم‌انداز تقاضای PVC در اروپا

بسپار / ایران پلیمر در پی احیای بخش‌های پایین دست شامل ساخت و سازهای کلیدی، تقاضا برای محصول پلی‌ونیل کلراید (پی‌وی‌سی PVC) در سه ماه سوم سال ۲۰۲۰ میلادی افزایش یافته است.

گفتگوها درباره قیمت قراردادهای ماه اوت ادامه دارد، در حالی که انتظارهای اولیه مطابق یا بالاتر ازافزایش هزینه خوراک است.

چشم‌انداز قوی‌تر به‌دلیل فعالیت‌های تجاری در جنوب اروپا در پی افزایش دما در تابستان تحت تاثیر قرار گرفته است، اگرچه نشانه‌هایی وجود دارد که ماه اوت همواره نسبت به شرایط عادی قوی‌تر است زیرا فعالان بازار در پی خوابیدن فعالیت‌ها در دوره طولانی سه ماه دوم دوباره به ذخیره‌سازی روی می‌آورند.

فروشندگان به‌طور مستقل قیمت‌های پیشنهادی خود را افزایش می‌دهند و این رقم معادل افزایش هزینه اتیلن یا بالاتر است و این شرایط در نتیجه بازار متوازن یا متوازن به محدود رخ می‌دهد.

یک تولیدکننده اعلام کرد: مذاکرات همچنان پابرجاست، با این وجود، به نظر می‌رسد برای ماه اوت ۱۵ تا ۲۰ یورو به ازای هر تن افزایش قیمت وجود داشته باشد، گرچه اندکی جلوتر از تغییر هزینه‌های خوراک است.

تقاضا برای ساخت و ساز در ماه‌های ژوئیه و اوت افزایش یافته است، و به سطوح معمول در این زمان از سال رسیده، در حالی که آثار قرنطینه‌های ناشی از اقدام‌های مقابله‌ با شیوع ویروس کرونا کمرنگ شده است.

یکی از تولید کنندگان گفت: تقاضا بسیار مطلوب است، بخشی از آن مربوط به اقتصاد قوی ساخت و ساز در شمال غرب اروپاست.

 

منبع: نیپنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا