اخبار

به دلیل تفکر حاکم بر سایر تشکل ها، انجمن صنایع همگن پلاستیک از حضور گروهی در نمایشگاه گذشت کرد

اختصاصی بسپار از ایران پلاست – بسپار می نویسد، علیرضا میربلوک، عضو هیت مدیره ی انجمن همگن پلاستیک تهران، با اعلام حضور انجمن در چند جلسه ی برگزار شده توسط مجری برگزاری نمایشگاه ایران پلاست می گوید: در آن جلسات دو آیتم به انجمن ما ارایه کردند که یکی از آن ها حضور انجمن در سالن خلیج فارس بود اما بدلیل تفکری که برخی از تشکل ها مثل تعاونی و اتحادیه ی تهران داشتند و معتقد بودند که این سالن ها باید به آنها اختصاص یابد، در نهایت توافقی برای حضور گروهی انجمن صنایع همگن پلاستیک در نمایشگاه حاصل نشد. از ابتدا نیت ما این بود که انجمن همگن و انجمن ملی با یکدیگر سالنی مشترک داشته باشند و مبنا بر این شد که تلاش کنیم تا این اتفاق بیافتد. بعد از مشورتی که در هیات مدیره انجمن داشتیم، مصوب شد که اگر بقیه تشکلها علاقمند هستند به این که از سالن خلیج فارس استفاده کنند ما آنرا به آنها واگذار کنیم. که در پایان این امر هم محقق نشد.
وی در ادامه گفت: متاسفانه این دوره شورای سیاست گذاری برگزار نشد و به عقیده ی بنده جلسه ی معرفی برنامه ها و اطلاع رسانی کارهای خودشان انجام گرفت در دو جلسه. البته جلسه ی اول در خصوص زمان نمایشگاه جلسه به حالت شورا برگزار شد ولی در کل تمام این مسایل همه شان حاشیه است اصل قضیه این است که چه اتفاق مطلوبی قرار است برای صنعت پلاستیک در نمایشگاه رقم یخورد. به عقیده ی من به اندازه ی کافی پتروشیمی تجربه دارد و می تواند با استفاده از این تجربه به نحو مطلوبی نمایشگاه را برگزار کند.
میربلوک با بیان این که انجمن ۴ خواسته از مجری نمایشگاه داشته گفت: یکی از مطالباتی که داشته ایم این بود که ساعت نمایشگاه تا ۷ عصر ادامه داشته باشد. دیگر خواسته ی ما این بود که نمایشگاه در تابستان برگزار نشود که با توجه به مذاکرات به هفته ی اول مهر ماه منتقل شد و مساله ی سوم، افزایش تعداد روز ها از ۴ روز به ۵ روز بود که عملی شد. مورد آخر هم سالنی اختصاصی بود که بدلیل تفکر دوستان، ما از خواسته مان گذشتیم.
او در انتها گفت: برنامه تشکل ما در فاز اول این است که تمام اعضا را به شرکت در نمایشگاه تشویق کنیم، در فاز های بعدی هم سعی داریم کمک کنیم به شرکت هایی که میخواهند با نمایشگاه آشنا شوند و در فاز دیگری که به زمان اجرای نمایشگاه میرسد، قصد داریم عزیزانی که به غرفه انجمن میایند یا در نمایشگاه حضور میابند و غرفه گذار نیستند را به غرفه های عزیزان همکاری که در نمایشگاه حضور دارند راهنمایی کنیم تا ارتباطات و تعاملات کاری موثری ایجاد شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا