اخبار

تصمیم مهم دولت در آخرین روزها: واگذاری زمین‌های نمایشگاه بین‌المللی به صداوسیما

بسپار می نویسد، معاون اول رییس‌جمهور، واگذاری کل زمین‌های مربوط به نمایشگاه بین‌المللی به صداوسیما را از جمله مصوبه‌های امروز جلسه هیات دولت برشمرد.
به گزارش ایسنا، محمدرضا رحیمی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دولت تصویب کرد کل زمین‌های مربوط به نمایشگاه بین‌المللی را که در مجاورت صداوسیماست، به این سازمان واگذار کند و ما باید زمین دیگری در جای دیگر برای نمایشگاه بین‌المللی انتخاب کنیم یا همانطور که در فهرست واگذاری‌ها هم آمده به بخش خصوصی اجازه دهیم در قسمت‌های مختلف استان و شهر تهران نمایشگاه ایجاد کنند. البته قبلا به کلیه استان‌های کشور مجوز ایجاد نمایشگاه داده شده است.
وی افزود: در همین راستا باید از اختیارات دولت استفاده کنیم و اگر در بحث واگذاری ایراد قانونی وجود داشته باشد باید موضوع آن را به مجلس دهیم تا مجلس آن را تصویب کنند.
رحیمی خاطرنشان کرد: صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از این جهت مهم است که هم‌اکنون در دنیا یکه‌تاز است و همه شبکه‌های قدرت‌های ظالم و کفر جهانی در مقابلش قرار دارند. بنابراین توسعه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از سوی دولت یک ضرورت است و امروز به شدت مورد توجه قرار گرفته و باید امکانات لازم برای توسعه آن داده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا