اخبار

تعامل با اتحادیه ها و اصناف در پیشرفت و توسعه صنعت پلاستیک موثر است

بسپار به نقل از ستاد خبری ایران پلاست می نویسد، پوریا نفیسی خواه نسل تازه ای از خانواده نفیسی است که از فعالان قدیمی بازار صنعت پلاستیک ایران محسوب می شوند . مدیرعامل جوان شرکت پتروپاک از تجربه موفق پیوند تجارت سنتی با رویکردهای مدرن به بازار در این صنعت سخن می گوید و معتقد است که این تلفیق نه تنها ممکن بلکه مطلوب و ارزشمند هم هست.
پتروپاک وارد کننده مواد اولیه پلیمری و شیمیایی برای مصرف کنندگانی در گروه تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف (از جنس پلی پروپیلن) نایلون، نایلکس، لوله و اتصالات، قطعات و لوازم پلاستیکی ماشین، تولید کنندگان لاستیک، و کلیه ملزومات شیمیایی و پلاستیکی است.

نفیسی گستردگی نمایندگی های پترو پاک در سایر کشورها و توانایی صادرات محصولات پلیمری به کشورهای مختلف را از جمله نقاط قوت پتروپاک بر می شمارد.

مدیرعامل پتروپاک تعامل مناسب با اتحادیه ها و اصناف را از مهمترین عوامل تاثیر گذار در پیشرفت و توسعه­ فعالیت در صنعت پلاستیک می داند و معتقد است زمان حال وقت خوبی برای تجارت می باشد چنانچه سازمان ها در شرایط کنونی بتوانند تحریم ها را دور زده وبه بهبوده شرایط اقتصادی کمک کنند می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند تاجران حرفه ای مردان روزهای سخت هستند و تسلیم دشواری ها نمی شوند

به اعتقاد وی شناخت بازار وآگاهی نسبت به مقتضیات صنعت،ابزارهای اصلی توسعه تجارت در هر صنعتی از جمله صنعت پلاستیک است.

نفیسی خواه می گوید : ما بخشی از یک مجموعه تجاری بزرگتر به نام بوکا هلدینگ هستیم که برندهایی همچون طبیعت و هایلی، آق بانو از یکسو و آلوم پک و پلی پک و غیره را از دیگرسو شامل می شود .

نفیسی خواه معتقد است که این مجموعه به زودی با برند رکستون در واردات و صادرات مواد اولیه صنعت سهمی بزرگ و قابل توجه خواهد داشت و از این منظر ایران پلاست را فرصتی مغتم برای معرفی برندهای تازه می داند.

واردات پتروپاک از کشورهای چین، کره، تایوان و برخی از کشورهای اروپایی صورت می گیرد و این شرکت صادراتی هم به کشورهای منطقه خاورمیانه دارد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا