اخبار

تعرفه دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست اعلام شد/ این نمایشگاه ارزی ریالی ندارد

بسپار می نویسد، تعرفه مشارکت در نمایشگاه بین المللی تهران پلاست در سال ۱۳۹۶ مشخص شد.

بر اساس اعلام علی خاکسار مدیر دومین دوره نمایشگاه بین المللی تهران پلاست تمام شرکت کنندگان ایرانی نمایشگاه می توانند هزینه ی غرفه خود را با وجود نمایش محصولات خارجی که نمایندگی رسمی آنان را دارند به صورت ریالی پرداخت نمایند. 

خاکسار در توضیح بیشتر این مطلب به خبرنگاران گفت: شرکت های ایرانی که در ایران ثبت شده اند، حتی اگر واردکننده محصول یا ماشین آلاتی باشند ، طبق تعرفه معمول نمایشگاه هزینه ی ریالی مشارکت در نمایشگاه را می پردازند و هزینه ی بیشتری بابت نمایش محصول خارجی که نمایندگی آن را دارند پرداخت نخواهند کرد.

خاکسار تاکید کرد: فقط برای مشارکت کنندگان خارجی که در خارج از کشور ثبت شده اند و مستقیما در نمایشگاه ثبت نام می کنند هزینه ی مشارکت به صورت یورویی دریافت خواهد شد.این امتیاز صرفا برای شرکتهای ایرانی که نمایندگی برندهای خارجی را دارند اعمال خواهد شد و شامل شرکتهایی که صرفا  بدون نمایندگی رسمی خریدار ماشین آلات خارجی بوده و در غرفه عرضه می نمایند نخواهد بود.   

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 09120151274 ( خانم نظری، مدیر پروژه ) و 09120151272 (خانم عرفانیان ،کارشناس پروژه ) تماس حاصل نمایند. 

دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست سوم تا ششم بهمن ماه سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا