اخبار

تنها شرکت طراح و سازنده برج خنک کننده صنایع پلاستیک هستیم

محمد حسینی مدیر شرکت الکترو مکانیک در گفت و گو با روزنامه رسمی نمایشگاه ایران پلاست که توسط بسپار منتشر می شود می گوید شرکت آرین گستران صنعت (الکترومکانیک )با سابقه 45 ساله همکاری بسیار خوبی با شرکت های داخلی و خارجی دارد.

متناسب با نیاز مشتری وشرایط پروسس اقدام به طراحی و ساخت محصول مورد نظر مشتری می نماییم

شرکت از سال 1385شروع به طراحی و ساخت بر جهای خنک کننده (کولینگ تاور )مخصوص صنعت پلاستیک نموده است و نکته قابل توجه کیفیت بالا و قیمتهای مناسب واستثنایی این شرکت میباشد. وی در خصوص یکی از امتیازات این شرکت می گوید ما تنها شرکتی در ایران هستیم که توانایی طراحی و ساخت برح خنک کن مخصوص صنایع پلاستیک هستیم که متناسب با نیاز مشتری وشرایط پروسس اقدام به طراحی و ساخت محصول مورد نظر مشتری می نماییم.

کاهش هزینه های تولید با استفاده از کولینگ تاور ها

از دیگر زمینه های کاری ما ساخت سیستم برق ماشین های تزریق پلاستیک است و باید این نکته را نیز بیان کنم که در زمینه ساخت سیستم های خنک کننده و رسوب زدا هم فعالیت داریم. 2 نوع دستگاه چیلر و کولینگ تاور ما با کیفیت بالایی در دسترس متقاضیان است که با استفاده از دستگاه کولینگ تاور هزینه های واحد تولیدی به میزان زیادی کاهش می یابد،چون این دستگاه ها به ذخیره انرژی می پردازند، در حالیکه چیلر ها در مقایسه با کولینگ تاور قیمت و مصرف بالاتری دارد، سیستم های فیلتراسیون ارایه شده توسط ما نیز رسوب گذاری را به صورت 100 درصدی رفع می کنند.

از جانمایی رضایت داریم

وی در خصوص جانمایی اینترنتی رضایت نسبی دارد و می گوید با توجه به جایگاه این نمایشگاه در منطقه بهتر است خود تولید کنندگان این نمایشگاه را برگزار نمایند، از جهتی باید توجه داشت که برای حضور بهتر افراد باید در مسائل اداری سخت گیری نشود و قیمت های مناسب تری ارایه شود.

ارایه محصولات جدید در زمینه فیلتراسیون و مدل های جدید کولینگ تاور در ایران پلاست

حسینی در خصوص محصولات جدیدی که در نمایشگاه ارایه خواهند کرد گفت ما محصول جدیدی در زمینه فیلتراسیون و مدل های جدیدی از کولینگ تاور را به معرض دید عموم خواهیم گذاشت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا