اخبار

تنها چند روز مانده به European Coatings Show، شرکت Lanxess محصولات جدید خود را معرفی می کند

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسدLanxess در نمایشگاه ECS 2017 جدید ترین محصولات خود را معرفی خواهد کرد. این نمایشگاه از ۱۵ فروردین در شهر نورنبرگ آلمان برپاست. Lanxess با رنگدانه های اکسید آهن و اکسید کروم Bayferrox و Colortherm رنگدانه های معدنی در بیش از ۱۰۰۰ فام را عرضه می کند.

به گفته Dr.Stephan Spiegelhauer رئیس بخش رنگدانه های معدنی ، اصلی ترین مزیت رنگدانه های با عملکرد بالای Lanxess ، اختلاف کم فام در بچ های مختلف تولید می باشد. این مساله دوباره تولید رنگ را برای تولید کنندگان پوشش ها آسانتر می کند. در ECS خانم Dr.Kathrein سمیناری در مورد تعیین کروماسیتی رنگدانه های معدنی با استفاده از روابط پیچیده بین شکل و اندازه ذرات ، توزیع اندازه ذرات و قابلیت دیسپرس شدن در رزین ارائه خواهد داد. 

همچنین در مورد فرآیند کارخانه Ningbo که قادر به تولید رنگدانه ها با توزیع اندازه ذرات باریک می باشد توضیحاتی ارائه خواهد داد. بخش Rhein Chemie Additives نیز خمیر رنگ های پایه آب Levanox و Levanyl را ارائه خواهد داد. دیسپرسیون های معدنی Levanox دارای پشت پوشی ، ثبات نوری ، مقاومت آب و هوایی و مقاومت شیمیایی عالی می باشند. به دلیل مقاومت های عالی این محصولات عمدتا در ساختمان و پوشش ها استفاده می شوند. خمیر رنگ های Levanyl بر پایه رنگدانه های آلی می باشند و دارای درخشندگی بالایی می باشند. Lanxess اخیرا این خمیر رنگ ها را با افزودن ۱۲ محصول جدید توسعه داده است. این خمیر ها فاقد VOC بوده و با استاندارد های اروپا مطابقت دارند. بخش Material Protection Products (MPP) نیز محصولات جدید خود را معرفی خواهد کرد. ECHA تصمیم گرفته است که برای استفاده از متیل ایزوتیازولینون (MIT) محدودیت های بیشتری اعمال کند. MIT یکی از پر مصرف ترین اجزای فعال در ضد کپک های مخصوص رنگ تر می باشد. فرمولاسیون های فاقد MIT حاوی ترکیبی از ایزوتیازولینون ها (OIT,CMIT/MIT, BIT) و/یا bronopol در حال حاضر موجود می باشد. Lanxess همچنین محصولات بنزیل خود را معرفی خواهد کرد. بنزیل الکل یک ماده اولیه برای تولید رنگ ها می باشد. Lanxess یکی از بزرگترین تولید کنندگان بنزیل الکل با خلوص بالا می باشد و دارای دو کارخانه در هند و آلمان برای تولید این ماده می باشد. Lanxess یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد شیمیایی ویژه می باشد و دارای حدود ۱۶۷۰۰ کارمند در ۲۹ کشور جهان می باشد. میزان فروش آن در سال ۲۰۱۵ حدود ۷.۹ میلیارد یورو بوده است.


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا