اخبار

تهران، میزبان بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی و بزرگ چاپ و بسته بندی خواهد بود

بسپار می نویسد، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته با حضور و مشارکت بیش از ۴۵۰ شرکت داخلی و خارجی از ششم تا نهم دی ماه، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه، ۳۳۰ شرکت داخلی و بیش از ۱۲۰ شرکت خارجی، ضمن عرضه جدیدترین و نوین ترین دستگاههای چاپ، دستگاه های بسته بندی، دستگاه ها و تجهیزات کدگذاری، دستگاههای پلمپ صادراتی و کالاها و اجناس مخصوص بسته های داخلی و صادراتی؛ روش های نوین بسته بندی کالاها برای جذب مخاطبان و بازارهای صادراتی را نیز ارائه خواهند کرد.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران امسال شاهد رشد چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی است بطوری که شرکت های خارجی امسال حدود ۸۰ درصد رشد یافته است. در بخش شرکت های داخلی نیز استقبال برای حضور در این نمایشگاه به حدی است که سالن های نمایشگاه از دو ماه قبل از رسیدن زمان برگزاری نمایشگاه تکمیل شده و ۱۷۰ شرکت نیز در نوبت جایگزینی قرار گرفته اند.
چین، تایوان، ترکیه، اسپانیا، ایتالیا، کانادا، کره جنوبی، هند، ژاپن، سوئد ، اتریش، آلمان و فرانسه کشورهائی هستند که در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران، حضور و مشارکت دارند.
این نمایشگاه از سوی شرکت صنوف تهران و خدمات فنی ایران و با همکاری و مشارکت اتحادیه صنف چاپخانه داران، اتحادیه لیتوگرافان، اتحادیه صحافان و انجمن کارتن ورق ایران و در ۱۱ سالن اصلی و بزرگ محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در فضائی بالغ بر ۳۸ هزار متر مربع برگزار خواهد شد.
۳۵ درصد از فضای نمایشگاه امسال در اختیار بخش ماشین آلات چاپ؛ ۳۰ درصد در اختیار ماشین آلات بسته بندی و ۳۵ درصد دیگر نیز در اختیار بخش های مرتبط با این حوزه قرار گرفته است.
در حاشیه این نمایشگاه یک همایش علمی و چهار کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف صنعت چاپ و بسته بندی و نقش و جایگاه مهم آن در توسعه صنعتی و صادراتی کشور، برگزار خواهد شد.
قرار است در طول چهار روز برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته؛ چهار هیات تجاری و بازرگانی از کشورهای ترکیه، هند، عراق، افغانستان، امارات و چین از آن بازدید کنند.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته از ۶ تا ۹ دی ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا