اخبار

تهران میزبان بزرگترین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو خاورمیانه

بسپار می نویسد، نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو خاورمیانه محسوب می شود با حضور و مشارکت بیش از ۷۸۰ شرکت داخلی و خارجی از ۷ تا ۱۰ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.
در این نمایشگاه ۳۴۵ شرکت داخلی و ۴۳۷ شرکت خارجی از ۲۰ کشور جهان جدید ترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را عرضه کرده و به نمایش می گذارند.
آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، آرژانتین، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، برزیل، بلژیک، چین، عربستان، تایوان، تایلند،کره جنوبی ، بوسنی، هلند، سوئد و اتریش کشورهائی هستند که در نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران حضور و مشارکت دارند.
نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران امسال با استقبال چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده است و تعداد کشورهای خاجی از ۱۵ کشور سال قبل با ۳۳ درصد افزایش امسال به ۲۰ کشور افزایش یافته است. حضور شرکت های داخلی هم امسال۱۲ درصد افزایش نشان می دهد.
این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۳۶ هزار مترمربع و در ۱۳ سالن نمایشگاهی برگزار خواهد شد که در این بخش هم امسال نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۱۱ درصدی هستیم.
در نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران؛ انواع قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودور و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت که در این میان عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده از اهمیتی ویژه برخوردار است.
قرار است در حاشیه این نمایشگاه چند کنفرانس و کارگاه علمی آموزشی صنعت خودرو نیز با حضور استادان دانشگاه، کارشناسان و محققان و طراحان برگزار شود.
معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندیهای کارخانه ها و شرکت های داخلی، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندیهای صنعت قطعه سازی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کارآفرینی و اشتغال پایدار مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران از ۷ تا ۱۰ آذر ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید صنعتگران، تولیدکنندگان، متخصصان و دیگر علاقمندان با این صنعت است.
خبر به نقل از ایرنا آورده شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا