اخبار

تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف در نمایشگاه ایران پلاست در سالن ۴۱A

اختصاصی بسپار از ایران پلاست – بسپار می نویسد، مهندس امامی آل آقا، دبیر انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف از فرصت نهایی انعقاد قرار داد با غرفه گذاران خبر داد و گفت: امروز آخرین زمانی خواهد بود که اعضای انجمن ظروف می توانند ثبت نام کنند، تا به الآن توانسته ایم ۸۰ درصد از سالن ۴۱A را به اعضای خود اختصاص دهیم، البته باید بگویم که بهمن ماه سال پیش که قرار بود انجمن و اعضا در سالن ۷ باشند. اعلام آمادگی ها خیلی بیش از این بود که البته به دلیل در خواست ماشین سازان برای دریافت سالن بهتر، سالن ۴۱A را به انجمن دادند و این سالن عمدتا غرفه هایی ۱۲ متری دارد و درخواست اعضای ما ۳۰ تا ۳۵ متر مربع است.

البته در حال مذاکره با مدیر نمایشگاه هستیم تا در صورت امکان و تغییر چیدمان غرفه ها بتوانیم درخواست اعضا را بهتر پاسخ دهیم، در حال حاضر نیز حداقل متراژ ارایه شده ۹مترمربع و حداکثر ۷۸ مترمربع بوده است.

او در ادامه با اعلام رضایت از صبر و شکیبایی مجری نمایشگاه در قبال مطالبات انجمن گفت: با افرادی که برای برگزاری نمایشگاه در ارتباط بودند، تعامل مثبتی صورت گرفت و توانستیم مذاکرات مثبتی انجام دهیم. البته این در حالی بود که شورای سیاست گذاری در این دوره تنها دو بار برگزار شد و البته اگر هم مستمر برگزار شد به انجمن ما اطلاعی ندادند. برگزاری نمایشگاه ها با عنوان بین المللی قطعا تاثیرگذاری هدفمندی خواهد داشت و قطعا نیاز است مشارکت تمامی گروه ها چه به صورت کمیسیون یا شورا یا جلسات هماهنگی، واقعا انجام شود ولی به هر ترتیب در برگزاری نمایشگاه های ما خود تیم برگزار کننده عمدتا تصمیم سازی انجام می دهد و برگزاری را به حالت شورایی انجام نمی دهند که البته این تنها معطوف به ایران پلاست نیست و در اکثر نمایشگاه هایی که داریم به همین منوال است حتی تقویم های نمایشگاهی نیز همراه با مشورت و برگزاری شورا انجام نمی شود و بعضا فردی است!

امامی آل آقا با بیان اینکه تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف امسال برای اولین بار در نمایشگاه با هدفی مشخص در یک سالن حضور پیدا خواهند کرد گفت: سعی داریم تا نمادی شکل بگیرد به عنوان رسته ای مستقل از لحاظ ساختاری و اطلاع رسانی، تا از بازخوردی مناسب از مراجعه کنندگان به این سالن بهره مند شویم و همچنین برنامه هایی همچون نشستهای تخصصی در غرفه های اعضا انجام خواهد شد. از طریق انجمن قصد داریم طی مکاتبات و اطلاع رسانی هایی به سازمانهای زیربط این صنعت مثلا وزارت بهداشت و موسسه استاندارد، از آنها دعوت کنیم تا از سالن تولید کنندگان ظروف بازدید کنند.

او در انتها با ابراز امیدواری از ایجاد سایتی به روز برای نمایشگاه ایران پلاست گفت: امیدواریم سایتی که راه اندازی شده است آنقدر قوی باشد که نیاز به تشریفات اداری و رفت و آمد های دوره های گذشته نباشد و عزیزان بتوانند به راحتی از طریق اینترنت مانند تمامی نمایشگاه هایی که برای این صنعت در کشور های خارجی برگزار می شود تمام کار ها را از طریق همان سایت انجام دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا