اخبار

جایزه جهانی انرژی گلوب به شرکت پتروشیمی مارون اهدا شد

بسپار به نقل از واحد خبر روابط عمومی شرکت پتروشیمی مارون می نویسد که این شرکت موفق شد جایزه جهانی انرژی گلوب را از بنیاد جهانی انرژی دریافت کند.
شرکت پتروشیمی مارون با طرح و اجرای پروژه بازیابی آب دور ریز برج های خنک کننده که از سوی بنیاد جهانی انرژی به عنوان یکی از طرح های زیست محیطی در سطح جهان برگزیده شده است،موفق به کسب این جایزه مهم شده است.
برپایه این گزارش، پروژه بازیابی آب شرکت پتروشیمی مارون از بین بیش از هزار طرح ارسال شده در سطح جهان، به عنوان برترین پروژه در زمینه مدیریت مصرف آب از کشور جمهوری اسلامی ایران موفق به اخذ Energy Globe Award شده است.
بنیاد جهانی انرژی از طرف پارلمان اروپا، تعداد زیادی از شرکت ها و مجلات معتبر در زمینه انرژی و محیط زیست حمایت می شود و همه ساله پروژه های اجرا شده مدیریت مصرف انرژی با رویکرد حفظ صیانت از محیط زیست در پنج زمینه هوا،آتش،آب،زمین و Youth را از سراسر جهان مورد بررسی قرار داده و پس از دریافت مستندات کامل به برترین پروژه ها جایزه ویژه و تندیس اهدا می کند. در مراسم ویژه جایزه جهانی انرژی سال ۲۰۱۱ که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد،این جایزه به نماینده شرکت پتروشیمی مارون اهدا شد.این مراسم با پیام شخصیت های بزرگ بین المللی از جمله آقای کوفی عنان،آقای گرباچف (رهبر شوروی سابق) و خانم گاندی آغاز شد و آقایان دکتر نهاوندیان رئیس اتاق بازرگانی جمهوری اسلامی ایران و ولفگانگ نیومن رییس بنیاد جهانی انرژی و جمع زیادی از مدیران عامل شرکت های تولیدی از مهمان های ویژه مراسم بودند. شرکت پتروشیمی مارون به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلیمر،مواد شیمیایی و اتیلن جهان در سال ۱۳۸۵ در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام به بهره برداری رسید و تا کنون موفق به دریافت جوایز متعدد در زمینه حفظ محیط زیست،مدیریت سبز و انرژی شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا