اخبار

جدیدترین های battenfeld-cincinnati در نمایشگاه ChinaPlas به نمایش در آمد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت battenfeld-cincinnati، تولید کننده دستگاه‌های اکسترودر، بیستمین حضور خود در نمایشگاه CHINAPLAS را جشن گرفت. 

در این نمایشگاه، شرکت battenfeld خط تولید لوله با نام تجاری LeanEX PO، دستگاه اکسترودر دو مارپیجه از سری twinEX و اکسترودرها و غلتک‌های مورد استفاده در تولید ورق‌های گرماشکل دهی شده را در معرض عموم قرار داده است.

سری LeanEX جهت اکسترودر لوله‌های استاندارد PO طراحی شده است، بعنوان محصول اصلی battenfeld در این نمایشگاه به شمار می‌آمد. خط تولید این لوله تا قطر ۶۳۰ میلی‌متر طراحی شده است. در نمایشگاه مدل LeanEX 90 ارائه شد. از زمان تولید این سری از دستگاه‌های رانشگری در سال ۲۰۰۹، به دلیل کارایی بالا، کیفیت عالی لوله و هزینه مناسب مورد توجه سازندگان لوله برای مصارف خانگی قرار گرفته است.

رانشگر LeanEX تک مارپیچه در کارخانه این شرکت واقع در چین مطابق با فناوری اروپایی، برخی اجزاء اروپایی، مارپیچ سیلندر و موتور تولید شده در چین تولید می‌گردد. اندازه قطر سه اکستودر موجود در نمایشگاه برابر ۶۰، ۷۵ و ۹۰ میلی‌متر بوده و از کارایی بسیار بالا و مصرف انرژی پایین برخوردار بودند. میزان خروجی این اکسترودرها برای HDPE در محدوده ۸۰۰-۳۵۰ و برای PP-R در محدوده ۶۰۰-۲۸۰ کیلوگرم بر ساعت عنوان شده است.

اکسترودر  twinEX 93-28Dقابل استفاده جهت تولید پروفیل، لوله و ورق PVC می‌باشد. در سال‌های اخیر، تقاضای تولیدکنندگان پروفیل عمدتا به محصولات با صرف انر‍ژی کمتر معطوف شده است. از این رو، در طراحی صورت‌پذیرفته در محصول فوق قابلیت کاهش مصرف انرژی و مواد حین فرایند تولید مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. محدوده کاری دستگاه از ۱۱۵ الی ۲۵۰۰ کیلوگرم بر ساخت عنوان شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا