اخبار

جزئیات زمان و مکان برگزاری انتخابات اتاق تهران اعلام شد

بسپار می نویسد، قائم مقام وزیر صنعت از برگزاری انتخابات این دوره اتاق‌ بازرگانی در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران خبر داد و گفت: نظم و انضباط روز انتخابات و راحتی مخاطبان دو فاکتور تعیین مکان برگزاری انتخابات است.
به گزارش مهر، مجتبی خسروتاج در نشست امروز هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران از تشکیل هیات نظارت بر انتخابات در اتاق تهران خبر داد و گفت: مطابق قانون در تهران می توان هیات نظارت بر انتخابات تشکیل داد که این برای اولین بار صورت گرفته است.
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: موضوع نظم و انضباط روز انتخابات و راحتی مراجعان به عنوان دو عامل اصلی مدنظر دولت در برگزاری این دوره از انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران است که البته چنانچه هیات نظارت بر انتخابات تصمیم به تغییرمکان برگزاری داشته باشد، با رعایت دو معیار مذکور می توان تغییرات را صورت داد.
وی تصریح کرد: براساس نظر هیات نظارت بر انتخابات، محل برگزاری انتخابات نمایشگاه بین المللی تهران انتخاب شده است تا بتوان دو فاکتور مذکور را رعایت کرد. تبلیغات هم از دهم اسفندماه آغاز شده و تا پایان روز ۱۶ اسفند ادامه خواهد داشت.
همچنین در ادامه ابراهیم بهادرانی دبیر کل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران نیز با ارائه گزارشی از روند ثبت نام‌های انتخابات اتاق بازرگانی، خاطرنشان کرد: از ۴۰ نفر هیات نمایندگان فعلی، ۳۶ نفر مجدد داوطلب شده‌اند.
وی اظهار داشت: برای اولین بار در دوره آتی فعالیت اتاق بازرگانی تهران، ۶ نماینده در بخش کشاورزی خواهیم داشت، ضمن اینکه کارت‌های قدیمی بازرگانی نیز باید به کارت‌های هوشمند تبدیل شوند.
نامزدهای بخش پلیمر در این دوره از انتخابات اتاق عبارتند از:
مهدی پورقاضی، نیرومند پلیمر
حاجی بابا، صنایع فروآلیاژ ایران، رزیتان
هرویک یاریجانیان، ماشین سازی سینگر
بهرام مواسات، مواد مهندسی مکرر
کیا کیانی، جهان پلیمر آسیا
هوشنگ پارسا، پلاستیک کار
محسن صفایی، همارشتن
حامدشهمیرزادی، آلیاژهای رازین پلیمر
مرتضی هداوندی، رازین پلیمر راه ابریشم
مهدی شریفی، بازرگانی پتروشیمی ایران
شریف نظام مافی، بولر
علی محمدرجالی، پتروشیمی سلمان
مرتضی عزیزی، پتروشیمی پردیس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا