اخبار

جزییات فستیوال نوآوری های صنعت پلاستیک و پلیمر اعلام شد

بسپار می نویسد، فستیوال نوآوری های صنعت پلاستیک و پلیمر/لاستیک؛ رنگ و رزین با هدف تجاری سازی و تبادل فناوری بین فناوران، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در تاریخ ۹ اسفندماه ۹۵ در تهران برگزار خواهد شد.

مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری پارک فناوری پردیس و  شرکت فرابورس ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد ششمین فستیوال اختراعات را در زمینه “نوآوری های صنعت فستیوال نوآوری های صنعت پلاستیک و پلیمر،لاستیک” رنگ و رزین در روز دوشنبه مورخ ۹ اسفند ماه ۱۳۹۵ در هتل بین المللی پارسیان استقلال (سالن دریای نور)– واقع در تهران،تقاطع بزرگراه چمران و ولی عصر– در ساعت ۸ الی۱۳:۳۰برگزار نماید.

علاقمندان به منظور برنامه ریزی های مطلوب، نام شرکت، نام و نام خانوادگی، شماره همراه و پست الکترونیک افراد متقاضی شرکت و همچنین کد طرح های موردنظر جهت برگزاری جلسات مذاکره حضوری با صاحبان طرح در فستیوال را به شماره ۰۹۲۱۶۳۷۱۵۹۴ پیامک / تلگرام و یا به شماره ۸۸۳۵۹۴۸۲-۰۲۱ فکس نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت مدیریت فناوری بومرنگ هم آرا (کارگزار تبادل فناوری فستیوال) با شماره های ۰۲۱۸۸۳۵۹۶۱۲ و ۰۲۱۸۸۳۵۹۴۸۲ تماس حاصل فرمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا