اخبار

جشن سالانه خیریه مهر سهیلا اول تیرماه برگزار می شود

بسپار می نویسد، ناصر امینی مدیرعامل شرکت ساپل و موسس خیریه مهر سهیلا معتقد است، سرطان بیماریست که قابل پیشگیری و درمان است به شرط آن که آموزش در سطح وسیعی آغاز و تحقیق در خصوص علت های بروز این بیماری با جدیت دنبال شود. 

آقای امینی پس از فوت همسر این موسسه را بنا نهاد و چند سالی است در مسیر آموزش، پیشگیری و درمان این بیماری گام بر می دارد. بسیاری از دست در کاران صنعت پلیمر وی را در این مسیر همراهی می کنند. 

یکم تیرماه جشن سالانه این موسسه در تالار آرش کرج، اول جاده فردیس نرسیده به انبار نفت  از ساعت ۱۹ برپا خواهد بود. 


بسپار برای وی و همه کسانی که قدمی در راه تامین سلامت و امنیت عمومی جامعه برمی دارند، آرزوی بهروزی دارد. 


در مورد مهرسهیلا بیشتر بدانیم

نام موسسه خیریه مهر سهیلا برگرفته از اسم بانویی است که 7 سال از بهترین سال های عمر خود را با این بیماری سر کرد و در نهایت علی رغم تمامی تلاش ها و معالجات  23 مهرماه 1391 در سن 45 سالگی از میان ما رفت.

سهیلا زمانی علویجه، در آخرین مراحل معالجات و سال های پایانی عمر خود به این امر پی برد که نداشتن شناخت از بیماری و مراحل پیشگیری و درمان موجب شد که وی مبتلا به سرطان سینه شود، در حالی که با آموزش و آگاهی, این بیماری قابل پیشگیری و درمان بود.

در این دوران از همسرش خواست بعد از او مرکزی تاسیس نماید تا علاوه بر حمایت از بیماران بی بضاعت، با آموزش و آگاهی رسانی، در پیشگیری از شیوع این بیماری در جامعه همت گمارد.

و اینگونه موسسه «مهرسهیلا» با تفکر و دوراندیشی بانو سهیلا از سال 1390 با یاری رسانی به بیماران بی بضاعت شروع به فعالیت نمود و بعد از گذشت دو سال با ایجاد شرایط مناسب و اخذ مجوزهای رسمی در سوم اسفندماه 1393 در قالب یک موسسه غیرسیاس، غیرانتفاعی و غیردولتی و با تفکر «کمک به هم نوع» به شماره 2702 به ثبت رسیده و آغاز به کار نمود.

همسر مرحوم خانم سهیلا، آقای ناصر امینی علویجه به دلیل باور واقعی و تجارب ارزنده بهره مندی از آموزش و کار مبتنی بر اصول، بر آن شدند تا از ابتدا «موسسه مهر سهیلا» را مبتنی بر اصول و با بهره مندی از اساتید و متخصصین ذیربط بنیان نمایند. از اینرو برای تشکیل هیئت مدیره از اساتید دانشگاهی، متخصصین آنکولوژی، سرطان شناسی، مدیران با سابقه، مدیران خوشنام صنایع و… دعوت به همکاری نمودند و برای تهیه، تنظیم و مدیریت برنامه های بلند مدت – میان مدت و کوتاه مدت نیز از متخصصین این حوزه بهره جستند و همچنین در تعیین و گزینش تیم مدیریتی موسسه، تخصص مرتبط و حسن رفتار را اصل غیرقابل انعطاف تعیین کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا