اخبار

جلسات کمیته ملی بسـته بنـدی سازمان استاندارد؛ 17 و 18 شهریورماه

بسپار به نقل از وب سایت انجمن ظروف یک بار مصرف می نویسد، این جلسات به منظور بررسی مواد و کالاهای پلاستیک در تماس با مواد غذایی و سفره یکبار مصرف پلی اتیلن در سازمان ملی استاندارد با حضور نماینده ای از انجمن صنایع همگن پلاستیک تهران برگزار می شود.

براساس دعوتنامه دفتر تدوین استانداردهای ملی سازمان استاندارد، معرفی نماینده انجمن صنایع همگن پلاستیک تهران به منظور حضور در جلسات کمیته ملی بسته بندی این سازمان درخواست شده است. این جلسات ساعت 9:30 صبح مورخ 17 و 18 شهریورماه سال جاری در این سازمان واقع در میدان ونک برگزار می شود.

در تاریخ 17 شهریور ماه صدوچهل و پنجمین جلسه این کمیته به موضوع سفره یکبار مصرف پلی اتیلن، ویژگی ها و روش های آزمون آن پرداخته خواهد شد و در تاریخ 18 شهریورماه، به عنوان صدوپنجاه و ششمین جلسه کمیته یاد شده، پیش نویس، مواد و کالاهای در تماس با مواد غذایی – مواد پلاستیکی محدود شده- قسمت 1: راهنمای روش آزمون برای مهاجرت ویژه مواد از پلاستیک ها به مواد غذایی و مشابه غذایی و اندازه گیری این ترکیبات در پلاستیک ها و انتخاب شرایط در معرض قرار گرفتن این مواد با مشابه های غذایی مورد بررسی قرار می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا