اخبار

حاجی بابا (مدیرعامل رزیتان) و اهدای عینک به نمایندگان اتاق بازرگانی تهران

بسپار می نویسد، توزیع عینک طبی رایگان توسط یکی از اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در بین همکارانش در پایان نشست امروز این هیأت، با استقبال گسترده‌ای از اعضای دولتی و خصوصی اتاق تهران مواجه شد.
به گزارش ایسنا به نقل از اقتصادنیوز، امروز صبح چهل و هفتمین جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در حالی به پایان رسید که یکی از اعضا در آخر جلسه همکاران خود را با هدیه دادن عینک طبی متفاوتی غافلگیر کرد.
این عینک که ساختار متفاوتی دارد، به گونه‌ای طراحی شده است که فریم آن از قسمت روی بینی جدا می‌شود.
محسن حاجی‌بابا مدیرعامل شرکت رزیتان که در نشست‌های قبلی این عینک خاص را به چشم می‌زد پس از آنکه با پرسش‌های زیادی در مورد محل خرید و فروش اینگونه عینک‌ها از سوی اعضای هیأت نمایندگان مواجه شد، امروز پس از بازگشت از سفر خارج از کشور، برای همکاران خود در اتاق بازرگانی تهران سوغاتی آورد.
دریافت این عینک‌ها از سوی اعضای هیأت نمایندگان و حتی نمایندگان دولت در اتاق بازرگانی تهران با استقبال گسترده‌ای مواجه شد.
اما نحوه توزیع این عینک‌ها نیز جالب بود؛ به نحوی که این نماینده بخش خصوصی در اتاق بازرگانی ابتدا نمره چشم آنها را جویا می‌شد و عینکی که شماره آن نزدیک به چشم اعضا بود را به آنها هدیه می‌داد.
در تصویر محسن جاچی بابا (سمت راست) و مهدی پورقاضی، مدیرعامل نیرومندپلیمر (سمت چپ) دیده می شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا