اخبار

حجم معاملات پلیمرها دیروز در بورس کالا چه قدر بود؟

بسپار می نویسد،  معاملات محصولات پلیمری روز گذشته در بورس کالای ایران به ۵۵ هزار و ۲۵۲ تن رسید.

 • به گزارش  بورس کالای ایران، حجم عرضه پلیمرها ۵۹ هزار و ۴۸۲ تن و تقاضای آن بالغ بر ۱۴۲ هزار و ۳۷۲ تن بود.

  پی وی سی ها به عنوان یکی از جذاب ترین کالاهای پلیمری روز گذشته( 23/6/95) با توجه به حجم بالای عرضه که معادل ۱۵ هزار تن بود با کاهش رقابت خرید به نسبت هفته گذشته روبه رو شدند. البته با این وجود گرید ۶۵ پتروشیمی بندرامام با حجم ۲۹۹۲ تن، ۸۸۶۶ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۲ هزار و ۷۲۱ و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۲۶۵ تومان رقم خورد.

  گرید ۶۵ پتروشیمی اروند هم که با حجم ۳۰۱۴  تن عرضه شده بود، ۸۴۴۸ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۲ هزار و ۷۲۱ تومان و میانگین نرخ خرید این کالا هم ۳ هزار و ۱۶۴ تومان رقم خورد.

  به این ترتیب حجم بالای عرضه های پی وی سی امروز سبب شد تا قیمت این کالاها با کاهش رقابت به نسبت هفته گذشته روبرو شود.

  در همین حال پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری پتروشیمی تندگویان با رقابت از سوی معامله گران خریداری شد. به طوری که گرید ۸۲۱ که به صورت سلف و با حجم ۱۰۱۲ تن عرضه شده بود، ۱۲۰۱۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۱۲۹ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۴۴۲ تومان رقم خورد.

  گرید ۸۲۵ نیز با حجم ۱۱۲۲ تن به میزان ۴۷۳۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۱۲۹ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۴۴۲ تومان رقم خورد.

  افزون بر پلی اتیلن های ترفتالات پتروشیمی تندگویان، پلی اتیلن های سبک فیلم پتروشیمی بندرامام و لاله هم مورد توجه خریداران بودند.

  همچنین برخی از گریدهای پلی پروپیلن های نساجی هم با رقابت از سوی معامله گران روبرو شدند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا