اخبار

خط تولید نوار آبیاری بغل دوخت با سرعت بالا برای اولین بار در خاورمیانه

گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز از سابقه ای ۲۲ ساله در زمینه مشاوره، مهندسی، راه اندازی خطوط تولید، بازرگانی و فروش کلیه خطوط اکستروژنی و قطعات یدکی و دستگاه های جانبی، امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین منابع در صنایع پلاستیک کشور مطرح می باشد.
آقای مهندس جاوید کشاورز میرزا محمدی مدیر عامل این شرکت در گفت و گو با ماهنامه بسپار ناشر خبرنامه رسمی نمایشگاه ایران پلاست، ضمن ارایه این معرفی می گوید: این گروه قصد دارد با ارائه محصولات مرغوب و خدمات با کیفیت ضمن حمایت از صنایع داخلی گامی موثر در راه توسعه و پیشرفت صنعت پلاستیک کشور بردارد. در این راستا اقدام به تاسیس کارخانه ساخت ماشین آلات مرتبط با صنایع پلاستیکی نموده است. با توجه به نیاز داخلی این گروه در طی ده سال ساخت اکسترودرهای پلی اتیلن و پی وی سی را بهینه کرده و گامی موثر در بهره وری این صنعت داشته است.
از فعالیتهای جدید این گروه ساخت خط تولید نوار آبیاری بغل دوخت است که در دو مدل «کارا» و «کارین» عرضه می شود و می توان گفت گروه مهندسی و ماشین سازی کشاورز اولین ماشین سازی است که در خاورمیانه توانسته خط تولید نوار آبیاری با سرعت ۶۰ متر در دقیقه را روانه بازار کند با توجه به کم آبی و خشکسالی در کشور خط تولید نوار آبیاری کمک بسیار بزرگی به مکانیزه کردن مصرف آب و صرفه جویی کند. تلاش این گروه بر آن است که سطح تکنولوژی کشور افزایش یافته و به امید آن که دیگر نیازی به واردات هیچ ماشینی نداشته باشیم و بتوانیم با یاری خداوند و تفکر مهندسین ایرانی به این آرزو جامه عمل بپوشانیم.
وی در پاسخ به نقش و اهمیت نمایشگاه ایران پلاست از واژه خوب و موثر استفاده می کند و می گوید در این نمایشگاه از طریق انجمن ماشین سازان اقدام به ثبت نام نموده است. کشاورز در ادامه صحبت هایش و در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه نمایشگاه باید توسط چه شخص یا نهادی برپا شود می گوید این کار باید از طریق اتحادیه ها صورت گیرد. علاوه بر این باید تبلیغات موثری نیز صورت گیرد تا بازخورد خوبی برای مشارکت کنندگان ایجاد شود.
کشاوز هدف از حضور این گروه در نمایشگاه را ارائه خدمات بهتر و ایجاد فضای مناسب برای تولید کنندگان در بحث خرید قطعات و ماشین آلات دانست.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا