اخباراخبار ویژه

اختصاصی بسپار/ خوش بینی اعضای VDMA (آلمان) به رشد صنعت ماشین­ آلات پلاستیک و لاستیک در سال ۲۰۲۱/ رایفن هاوزر: انتظار داریم امسال حجم سفارشات و معاملات مثبت باشد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر بر اساس نظرسنجی ­ها، شرکت­های عضو VDMA انتظار دارند حجم معاملات و سفارشات آن­ها در سال ۲۰۲۱ مثبت باشد. Ulrich Reifenhäuser رئیس انجمن تجارت ماشین ­آلات لاستیک و پلاستیک در VDMA بیان کرد، در نیمه­ ی ­دوم ۲۰۲۰، تقاضا برای ماشین ­آلات لاستیک و پلاستیک تغییر زیادی در همه ­ی نواحی داشته است. این تغییر در چین و آلمان مثبت بوده است. همچنین میزان سفارش این ماشین ­آلات در نیمه­ ی اول سال ۲۰۲۱ نیز بسیار خوش­بینانه است.

این موضوع در مبادلات تجاری نیز قابل مشاهده است. تقریبا نیمی از افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده ­اند معتقدند که میزان مبادلات تجاری آن­ها در نیمه ­ی اول ۲۰۲۱ افزایش خواهد داشت. همچنین بیشتر افراد معتقدند که در نیمه­ ی دوم این سال نیز رشد تجاری بیشتری ایجاد خواهد شد.

Thorsten Kühmann، مدیر عامل انجمن ماشین ­آلات لاستیک و پلاستیک در این باره بیان می­ کند، در چنین شرایطی عجیب نیست که شرکت­ها در نیمه­ ی اول ۲۰۲۱ کارکنان جدیدی را استخدام می­ کنند. به نظر می­رسد صنعت ماشین ­آلات لاستیک و پلاستیک سال تجاری موفقی را پیش رو دارد. ما این پیشرفت را در ماه­ های آینده مشاهده خواهیم کرد و امیدواریم که این آرزو به تحقق بپیوندد.

با وجود بحرانی شیوع ویروس کرونا که در سال ۲۰۲۰ ایجاد شد، ولی صنعت ماشین­ آلات لاستیک و پلاستیک خیلی زود خود را احیا کرد. به طوری که از اکتبر میزان تقاضا در این صنعت دوباره افزایش پیدا کرد. رشد تجاری این صنعت در سال ۲۰۲۰ نسبت به ۲۰۱۹ برابر ۷% بوده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا