اخبار

خیز پتروشیمی جم برای تولید پلی اتیلن سنگین گرید کابل

بسپار به نقل از ستاد خبری ایران پلاست می نویسد، مدیر بازرگانی پتروشیمی جم از تلاش این شرکت برای تولید پلی اتیلن سنگین گرید کابل خبر داد.

مهندس محسن فراهی مدیر بازرگانی پتروشیمی جم با اعلام این خبر افزود: این شرکت برنامه ریزی اولیه برای تولید گرید کابل را به پایان برده و در حال ارزیابی شرایط و کشش بازار است و نمایشگاه پلاست می تواند در نقش تسهیل گر این فرآیندها ظاهر شود.
فراهی معتقد است که نمایشگاه های تجاری نظیر ایران پلاست، علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات تازه، برای ارزیابی وضعیت بازار و نظرات مصرف کنندگان هم فرصت سازی می کنند و شرکت های بزرگ اصولا برای حضور در این رویدادها هدفگذاری های مشخصی دارند و از این منظر اطلاعات تفصیلی در مورد ترکیب و تعداد شرکت کنندگان و میهمانان داخلی و خارجی را پیش از برگزاری نمایشگاه ضروری می داند.
مدیر بازرگانی شرکت پتروشیمی جم همچنین از معرفی تفصیلی پروژه رابر – ABS این شرکت ‌در طول نمایشگاه ایران پلاست سخن گفت و اظهار امیدواری کرد که حضورمشارکت کنندگان خارجی در ایران پلاست ۲۰۱۴ فعالانه تر از ادوار گذشته باشد.
به گفته فراهی ، پتروشیمی جم در چارچوب تبدیل شدن به شرکتی جهانی، حضور خود در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی را جدی تر از گذشته دنبال کرده و از این رو در سال جاری علاوه بر شرکت در چایناپلاست و ایران پلاست ، در نمایشگاه ترکیه ( اوراسیا) هم حضور خواهد یافت. علاوه بر آن پتروشیمی جم به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندکان بوتادین، در نقش حامی رویداد بوتادین ICIS که سپتامبر جاری در برلین آلمان برگزار می شود هم حضور خواهد داشت. به گفته فراهی شرکت پتروشیمی جم به عنوان عضو اتحادیه شرکت های پتروشیمیایی اروپایی، در نشست EPCA در اتریش شرکت می کند.
شرکت پتروشیمی جم در طول سال گذشته بیش از ۱.۹ میلیون تن محصول تولید کرده است و به رغم تحریم های صنعت پتروشیمی،میزان صادرات خود را در سال ۹۲ به لحاظ حجمی ۳۴درصد و به لحاظ ارزشی ۴۱درصد نسبت به سال ۹۱ توسعه داده است.
در سال ۲۰۱۳، پتروشیمی جم بیش از ۲۹۳ هزار تن محصول پلیمری به چین به عنوان بزرگترین بازار صادرات پلیمری ایران صادر کرده است که معادل ۳۷ درصد از کل صادرات پلیمری ایران به چین و ۸ درصد از بازار پلیمری این کشور را شامل شده است.
به گفته مدیر بازرگانی پتروشیمی جم، رویکرد فروش محصول با تناژ کم به عنوان یک استراتژی تازه در این شرکت در طول نمایشگاه ایران پلاست امسال با مشتریان در میان گذاشته می شود

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا