اخبار

دانش‌بنیان ها در عرصه بین المللی/ آریا پلیمر پیشگام در نشست مشترک اقتصادی ایران-اندونزی در حوزه نانو فناوری شرکت کرد

بسپار می نویسد، شرکت آریا پلیمر پیشگام، از شرکت‌های دانشبنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در نشست مشترک اقتصادی ایران و اندونزی در حوزۀ نانو فناوری حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، نشست مشترک اقتصادی ایران و اندونزی در حوزۀ نانو فناوری با هدف توسعه تعاملات تجاری و اقتصادی بین ایران و اندونزی، اواسط شهریورماه سال جاری در شهر جاکارتا اندونزی برگزار شد تا توسعه روابط علمی و فناوری دو کشور را هموار کند.

در این رویداد یک روزه که به دعوت وزارت صنایع اندونزی برگزار شد، دوازده شرکت ایرانی که در صنایع نساجی، ساختمان، کشاورزی، پلیمر، خودرو، تجهیزات و نانو پوشش‌ها فعالیت دارند، آخرین دستاوردهای فناورانه خود را برای شرکت‌های صنعتی اندونزی به نمایش گذاشتند.

محمد علی‌آبادی، مدیرعامل شرکت آریا پلیمر پیشگام از واحدهای فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ضمن حضور در این نشست تجاری، دو محصول «نانوافزودنی پلی وینیل کلراید سخت» در حوزه ساختمان و «مستربچ ضدخش بر پایه‌ی پلی‌پروپیلن» برای کاربرد در صنعت خودرو را برای شرکت‌کنندگان تشریح کرد.

در حال حاضر بیش از ۴۸۰ شرکت و موسسه فناور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت می‌کنند و این شهرک در سال‌های اخیر موضوع بین‌المللی‌سازی شرکت‌ها را به عنوان یک برنامه محوری دنبال می‌کند.


منبع:شرکت علمی تحقیقاتی اصفهان 


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا