اخبار

در بخش طراحان کسب و کار جشنواره فن‌آفرینی شیخ بهایی ثبت نام کنید

بسپار می نویسد، دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی از تمدید ثبت نام در بخش طراحان کسب و کار یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی تا ۱۵ بهمن ماه امسال خبر داد.
به گزارش ایسنا، دکتر سروش علیمرادی با اعلام این خبر گفت: بخش طراحان کسب و کار با هدف شناسایی و معرفی برترین طرح‌ها و یا ایده‌های قابل تجاری‌سازی برگزار می‌شود.
وی افزود: شرکت‌کنندگان در این بخش لازم است با در نظر گرفتن معیارهای تعیین شده، ایده و یا طرح ارائه شده خود را بر روی توسعه یک محصول و یا خدمت مبتکرانه (Innovative) متمرکز کنند که دارای فناوری برتر و یا کاربرد بدیعی از فناوری موجود است.
همچنین دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی از برگزاری بخش جدیدی به نام معرفی فشرده شرکت (pitching competition) خبر داد و افزود: به منظور ارتقای شرکت‌های فن‌آفرینی جهت حضور در عرصه‌های بین‌المللی و جذب سرمایه گذاران این عرصه، برنامه «pitching competition» در زمان جشنواره برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: سه شرکت منتخب در این بخش، بورس حضور در برنامه SLUSH در کشور فنلاند را دریافت می‌کنند و فرصت معرفی شرکت خود را در این برنامه خواهند داشت.
علیمرادی ثبت نام در بخش فن‌آفرینان و یا بورس عرضه و فروش فناوری جشنواره در قالب یک شرکت، دارا بودن یک فناوری، حداقل در سطح نیمه صنعتی (فروش محدود در بازار) و توانمند در معرفی شرکت (زمینه فعالیت، فناوری مربوطه، حجم بازار، میزان فروش و…) به زبان انگلیسی حداکثر در پنج دقیقه را از شرایط حضور در بخش «pitching competition» برشمرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا