اخبار

راه اندازی یک خط آبکاری پلاستیک در کشور/ تولید 15 میلیون قطعه در سال و صادرات 30 درصدی

بسپار می نویسد، ژوبین قاسمی، مدیرعامل شرکت شفق دانا در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش همکاری‌های صنعتی میان ایران و کشورهای اروپایی در بخش‌های مختلف صنایع، گفت: در حال حاضر در بخش‌های مختلف صنعتی، مشغول همکاری با شرکت‌های مهم در سطح جهان هستیم تا دانش فنی و تکنولوژی‌های به روز را وارد کشور کنیم.

این عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک به گزارش مهر، با اشاره به اینکه توجه به محیط زیست و بومی‌سازی تکنولوژی‌های اروپایی، مورد توجه صنعتگران قرار دارد، اظهار داشت: راه‌اندازی خطوط آبکاری یکی از مواردی است که در کشور به آن نیاز داریم به خصوص اینکه در خدمات‌دهی به صنعت خودرو با خلاء زیادی روبرو بودیم.

وی با اعلام اینکه با استفاده از دانش فنی آلمان، یک خط آبکاری پلاستیک را در کشور راه‌اندازی می‌کنیم، افزود: در حال حاضر مراحل نصب تجهیزات به پایان رسیده و به زودی شاهد شروع فعالیت آن خواهیم بود؛ ضمن آنکه این خط با سرمایه‌گذاری داخلی به ارزش ۸ میلیون یورو و بدون استفاده از تسهیلات بانکی ایجاد شده است.

قاسمی با بیان اینکه چنانچه این خط با حداکثر ظرفیت خود فعالیت کند، ‌برای بیش از ۲۵۰ نفر نفر اشتغال ایجاد خواهدکرد، افزود: برنامه‌ریزی و هدفگذاری ما برای تولید ۱۵ میلیون قطعه در سال است.

وی با اعلام اینکه در جذب نیروی انسانی به طور قطع از نیروهای بومی استفاده خواهد شد و شرایطی را پیش بینی کرده‌ایم که منطقه از منافع این واحد تولیدی بهره‌مند شود، اظهار داشت: در حال حاضر طی مذاکراتی که با کشورهای فرانسه و ترکیه صورت گرفته، قرار است حدود ۳۰ درصد از تولیدات صادر شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا