اخبار

رزین پایه آبی جدید جهت رنگ های داخل ساختمان معرفی شد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، BASF نسل جدیدی از دیسپرسیون ها را برای رنگ های داخلی ساختمان معرفی کرده است. این رزین ها برای بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان های تجاری و مسکونی طراحی شده اند.

  Acronal ECO 7653 دارای مقادیر بسیار کمی از ترکیبات آلی فرار (VOC) می باشد و دارای بوی کمی می باشد. رنگ های داخلی ساخته شده با این رزین به حفظ سلامت کاربران کمک می کند و مقاومت عالی در برابر لکه ها و چرک ایجاد می کند. این رنگ ها نیازمندی های سختگیرانه ترین استاندارد های زیست محیطی را برآورده می سازند. بعضی از این استاندارد ها عبارتند از : The Australian Ecolabel Program و The Chinese low VOC standard (JG/T 481-2015)  به گفته CheeSeng Yong رئیس بازاریابی منطقه ای بخش دیسپرسیون های پلیمری شرکت BASF ، در منطقه آسیا-اقیانوسیه توجه مردم و دولت ها به رنگ های داخلی به عنوان منبع آلودگی هوای داخل ساختمان ها بیستر شده است.

 این رزین اکریلیک جدید برای بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان توسعه داده شده است. میزان VOC رزین Acronal ECO 7653 بسیار پایین (۰.۲۷ g/L) بوده و رنگ های ساخته شده با آن دارای بوی بسیار کمی می باشند. بنابراین اثرات احتمالی مواد فرار بر روی سلامتی را کاهش می دهد و بخارات نامطبوع موجود در اتاق های تازه رنگ شده را کاهش می دهد. این دیسپرسیون نیازمندی های استاندارد ملی چین جهت مقاومت لکه پوشش های ساختمانی (GB?T 9780-2013) را برآورده می سازد. رنگ های ساخته شده با Acronal ECO 7653 در برابر لکه های چای و جوهر مقاوم هستند و دارای دوام بالایی می باشند. این رزین برای استفاده در آپارتمان ها ، مدارس ، ادارات ، هتل ها و مکان های دیگر مناسب می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا