اخبار

رونمایی از چسب بین لایه ای ADMER در ایران پلاست

بسپار می نویسد، ADMER-IR تولید شرکت پلیمر پیشرفته دانا با همکاری فنی شرکت Mitsui Chemicals اروپا است. در این پروژه با هم افزایی تکنولوژی برتر اروپایی و استعداد و نبوغ ایرانی تولید داخلی چندین گرید از یکی از برترین چسبهای بین لایه ای دنیا با نام تجاری ADMER انجام شده است. در نهمین نمایشگاه ایران پلاست، برای اولین بار معرفی و رونمایی این محصول جدید با حضور مدیران ارشد Mitsui Chemicals، آقایان دکتر Hinterbauer ( قائم مقام مدیر عامل) و Jaroszeswki (مدیر ارشد فنی) در روزهای ۳ و ۴ مهرماه در غرفه ۴۸ سالن ۸ ( غرفه شرکت ادونسد پلیمر ) برگزار می شود.
در فاز اول این پروژه، گریدهای بطری و لوله های چند لایه (PE-AL-PE) و تیوبهای چند لایه (PE-ADMER-EVOH-ADMER-PE) تولید شده اند و طبق برنامه زمان بندی سایر گریدها نیز به مرحله تولید انبوه خواهند رسید. هدف اصلی در انجام این پروژه، تامین نیاز صنعت داخلی، انتقال تکنولوژی، کاهش قیمت تمام شده مواد با حفظ استانداردهای برتر شرکت Mitsui Chemicals بوده است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا درخواست برگزاری جلسه در رزوهای مذکور می توانند با شماره های۸۸۶۳۰۴۶۰-۲ یا sm.ghahari@advanced-polymer.com تماس حاصل نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا