اخبار

رییس جدید در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

بسپار می نویسد، وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی سید‌محمود نوابی را به عنوان معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان منصوب کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شاتا، محمد رضا نعمت زاده در بخشی از این حکم اظهار امیدواری کرده است که رئیس جدید سازمان حمایت با بهره گیری از توان فکری و مدیریتی مدیران و کارشناسان سازمان و تشکل‌های مردم نهاد تخصصی در چارچوب مفاد اساسنامه موضوع فعالیت سازمان و سیاست‌های ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت و با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و در تعامل سازنده و هوشمندانه با ذی‌نفعان نسبت به برنامه ریزی و نظارت صحیح و اصولی در زمینه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان اهتمام ورزد.

نعمت زاده همچنین نظارت و کنترل قیمت کالا و خدمات، انجام فعالیتهای کارشناسی و نظارت اثر بخش بر بازار و سایر وظایف محوله همسو و هماهنگ با برنامه های معاونت توسعه بازرگانی داخلی را از دیگر وظایف مدیر عامل جدید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان برشمرده است.

نوابی پیش از این معاون سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مدیر کل نظارت و بازرسی سازمان بازرسی کل کشور بوده است.

همچنین وی بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور و مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور فرا بخشی را در کارنامه کاری خود دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین از زحمات و خدمات سید جواد تقوی در طول مدت تصدی مدیر عاملی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان تقدیر و تشکر کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا