اخبار

زنوزی: آغاز ثبت نام الکترونیکی نمایشگاه ایران پلاست از اول خرداد

بسپار به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست می نویسد، مدیر نهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با اشاره به آغاز به کار سایت الکترونیکی نمایشگاه ایران پلاست، از آماده شدن زیرساخت ها به منظور انجام ثبت نام الکترونیکی متقاضیان از خرداد ماه خبر داد و اعلام کرد: تاکنون شرکت هایی از کشورهای اروپایی، ترکیه، چین، هند، تایوان و تعدادی از کشورهای حاشیه خلیج فارس برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

هادی زنوزی اصل با اشاره به بهره برداری از وب سایت نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از فروردین ماه سال جاری گفت: هم اکنون زیرساخت های لازم برای ثبت نام اینترنتی فراهم شده است و متقاضیان می توانند به منظور حضور در نمایشگاه ایران پلاست با مراجعه به سایت، ثبت نام را مطابق برنامه زمانبندی انجام دهند.

مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با اعلام اینکه بر اساس برنامه زمان بندی تعریف شده متقاضیان می توانند از سوم خرداد ماه با مراجعه به سایت، پیش ثبت نام را آغاز کنند، تصریح کرد: در یک بازه زمانی دو تا سه هفته بررسی وضعیت ارزی و ریالی متقاضیان انجام خواهد شد.

رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر اینکه تمامی متقاضیان می توانند در یک شرایط برابر اقدام به ثبت نام و انتخاب غرفه کنند، اظهار داشت: در نهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست اکثر سالن های نمایشگاه تحت پوشش ثبت نام الکترونیکی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه مقرر شده است برخی از انجمن ها و تشکل های صنفی صنایع پایین دستی پتروشیمی مدیریت برخی از سالن های نمایشگاه را بر عهده بگیرند، بیان کرد: با توجه به اینکه در زمان برگزاری نمایشگاه ایران پلاست هیچ نمایشگاه دیگری در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار نمی شود، از این رو آن دسته از متقاضیانی که موفق به ثبت نام اینترنتی نشوند و نتوانند غرفه بگیرند، در صورت نیاز امکان اضافه کردن سالن های جدید وجود دارد.

زنوزی اصل با یادآوری اینکه نهمین نمایشگاه ایران پلاست در چهار گروه کالایی مهر ماه سالجاری برگزار خواهد شد، تبیین کرد: براین اساس هشت سالن برای عرضه محصولات صنایع پایین دستی پتروشیمی (گروه کالاهای ساخته و نیمه ساخته)، چهار سالن به ماشین آلات و تجهیزات، سه سالن بزرگ به مواد اولیه و خدمات و یک سالن به متقاضیان خارجی اختصاص می یابد.

علاقمندی شرکت های اروپایی برای حضور در ایران پلاست

مدیر نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با بیان اینکه تاکنون شرکت هایی از کشورهای اروپایی، ترکیه، چین، هند، تایوان و تعدادی از کشورهای حاشیه خلیج فارس برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند، افزود: با توجه به شرایط کشور پیش بینی می شود در نمایشگاه ایران پلاست سال جاری میزان مشارکت کشورهای خارجی با افزایش رو به رو شود.

آغاز به کار ستاد خبری و اجرایی نمایشگاه

وی همچنین از آغاز به کار ستاد خبری و اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست خبر داد و گفت: علاوه بر این تمهیدات لازم برای تدوین کتاب نمایشگاه آغاز شده، ضمن آنکه برای ویژه نامه نمایشگاه هم تصمیم گیری هایی انجام شده است.

برگزاری نشست های هم اندیشی

زنوزی اصل در پایان با تاکید بر اینکه در ادامه کار سعی می کنیم با برگزاری نشست های هم اندیشی، با مشارکت فعالان، انجمن ها و تشکل های صنفی فضا را برای برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه ایران پلاست مهیا کنیم، تصریح کرد: نهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست سوم تا هفتم مهر ماه سالجاری (25 تا 29 سپتامبر 2014 میلادی) در تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می وانند به وب سایت الکترونیکی نمایشگاه به نشانی اینترنتی www.iranplast.ir مراجعه کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا