اخبار

زنگنه ترکیب هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی را تغییر داد

بسپار به نقل از تسنیم می نویسد، با حکم وزیر نفت، مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان عضو جدید هیات مدیره این شرکت منصوب شد.

چند روز پیش بود که «عباس شعری مقدم» مدیرعامل سابق شرکت ملی صنایع پتروشیمی که در سمت قائم مقام مدیرعامل جدید، عضو هیات مدیره این شرکت بود، با درخواست خود از این سمت کنار رفت.

وزیر نفت ( 7 مرداد) با صدور حکمی جدید، «علی محمد بساق زاده» مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی را به جای «شعری مقدم»، به سمت عضو اصلی هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: « با عنایت به تجارب موفق و صلاحیت های حرفه ای جنابعالی به استناد قانون 5 وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب 19 اردیبهشت 1391 مجلس شورای اسلامی و موارد 17 و 18 اساسنامه شرکت ملی صنایع پتروشیمی ، بر جسب اختیار تفویضی به اینجانب در جلسه تاریخ 27 مرداد 1392مجمع عمومی آن شرکت به موجب این حکم به مدت سه سال بعنوان عضو اصلی شرکت یاد شده منصوب می شوید. امید است، با اتکا به ایزد متعال و تعامل با سایر اعضای هیات مدیره و کارکنان صدیق و وظیفه شناس آن شرکت در انجام امور و اهداف عالیه شرکت موفق و موید باشید.»

به گزارش تسنیم، ترکیب هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از امروز بدین صورت است:

– بیژن زنگنه (رئیس هیات مدیره/ وزیر نفت)

– مرضیه شاهدائی ( عضو اصلی هیات مدیره / مدیرعامل)

– فرناز علوی ( عضو اصلی هیات مدیره/ مدیر برنامه ریزی و توسعه)

– داود شاددل (عضو اصلی هیات مدیره / مدیر مالی)

– علی محمد بساق زاده (عضو اصلی هیات مدیره / مدیر کنترل تولید)

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا