اخبار

سمیرا حسینی، مدیرفروش شرکت رایکا پلاست مهرگان (ری پلاستیک): در ایران پلاست از نخستین پالت هوشمند بشکه در کشور رونمایی کردیم

بسپار/ایران پلیمر آنچنانکه سمیرا حسینی مدیرفروش شرکت ری پلاستیک می گوید، این شرکت از سال ۱۳۵۲ تولید قطعات پلاستیکی را آغاز کرده است. این محصولات ابتدا صرفا به تولیدات لوازم خانگی محدود می شده و سپس به سمت بسکت ها و بسکت های صنعتی و امروز تولید پالت حرکت کرده است (محصولات ما برپایه PP  و PE هستند).

– آیا در ایران پلاست محصول جدیدی را به مشتریان خود معرفی کردید؟

حسینی: بله، چندین محصول جدید را در این نمایشگاه رونمایی کرده ایم که نه تنها تولید جدیدی برای ما محسوب می شود بلکه برای کشور هم تولید جدیدی است. در واقع ما اولین و تنها تولیدکننده پالت بشکه در ایران هستیم. چهار بشکه ۲۲۰ لیتری را روی این پالت ها می شود سوار کرد. این محصول ثبت اختراع شده. هوشمند است، یعنی کیت ردیابی در آن تعبیه شده که خصوصا برای محموله های صادراتی اهمیت زیادی دارد. شرکت ها می توانند خصوصا در حمل و نقل دریایی و … بار خود را رصد کنند و از محل دقیق کالای خود در مسیر مطلع باشند.

چهار بشکه روی پالت چفت می شوند و نیازی به استرچ کردن آن هم نیست.

محصول بعدی ما پالت های مربع ۱۱۰ در ۱۱۰ پتروشیمی است. تنها تولیدکننده پالت مربع در کشور هستیم. اصولا برای ارایه این پالت ها به صنعت پتروشیمی در این سالن (سالن ۳۸) حضور پیدا کرده ایم. داخل این پالت ها پروفیل های آهنی قراردارد تا استقامت افزوده ای به آنها بدهد.

با توجه به حضور وزیر نفت و معاون ایشان در امور پتروشیمی در نمایشگاه، امیدواریم بتوانیم محصولات خود را به صنعت پتروشیمی به خوبی معرفی کنیم.

حسینی در پایان افزود: ما مواد اولیه خود را از بورس تهیه می کنیم و خدا را شکر مشکلی در تامین مواد نداشته ایم. با توجه به تلاش مدیران و همکاران آینده روشنی برای شرکت متصور هستم و امیدوارم سرمایه گزاری هایی که برای خرید قالب های جدید پالت و طرح های توسعه داشته ایم، نتیجه بخش باشد.

بازدیدکنندگانی از عراق و پاکستان در این دو روز داشته ایم که هنوز به مذاکره جدی منتهی نشده است. منتظر روزهای آینده هستیم.


ستاد خبری ایران پلاست

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا