اخبار

سمینار بین المللی ISPST صبح امروز آغاز به کار کرد

بسپار می نویسد، سمینار بین الملی علوم و تکنولوژی پلیمر که به مدت ۴ روز از ۱۴ تا ۱۷ مهر ماه در پژوهشگاه پلیمر برگزار می شود، صبح امروز آغاز به کار کرد. در این سمینار بیش از ۱۰۰۰ نفر ثبت نام کرده اند و بیش از ۹۰۰ مقاله به دبیرخانه سمینار فرستاده شده که از میان آنها تنها ۸۳۷ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت. از این ۸۳۷ مقاله، ۱۹۱ مورد آن به صورت سخنرانی و مابقی به صورت پوستر ارایه خواهد شد.
در روز افتتاحیه سمینار ISPST بیش از ۷۰۰ نفر حضور داشتند. افتتاحیه با سخنرانی کلیدی پروفسور Kaminsky از دانشگاه هامبورگ آلمان با عنوان “کشف و توسعه ی پلی الفین های پایه متالوسنی با خواص ویژه” شروع شد و در ادامه اساتیدی نظیر دکتر میرزاده از دانشگاه امیرکبیر، دکتر سمسارزاده از دانشگاه تربیت مدرس، دکتر پورعباس از دانشگاه سهند، دکتر Nystrom از دانشگاه Oslo نروژ، دکتر Taniike از موسسه علوم و تکنولوژی ژاپن و دکتر Matsko از موسسه کاتالیست Boreskov روسیه سخنرانی کردند.
در کنار سمینار، کارگاه های آموزشی و همچنین نمایشگاهی در طول این ۴ روز برگزار می شود. در نمایشگاه برگزار شده شرکت هایی نظیر پایون پلیمر، آوا پلیمر، ایرسا، سنتام، انجمن مستربچ ایران و … حضور دارند. ماهنامه بسپار نیز در این نمایشگاه حاضر است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا