اخبار

سومین مجمع بین المللی اقتصاد فناوری نانو آغاز به کار کرد

بسپار می نویسد، سومین دوره مجمع بین المللی اقتصاد فناوری نانو با حضور رییس ستاد فناوری نانو ومدیر کل ملی سیاستگذاری فناوری نانو کره جنوبی و برخی از کارشناسان داخلی و خارجی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما فعالیت خود را آغازکرد.
به گزارش ایرنا، این مجمع بین المللی از امروز شنبه به مدت دو روز با هدف آشنایی نیروهای متخصص وعلاقه مند به مباحث مرتبط با اقتصاد نانواز قبیل تجاری سازی، سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، رسوخ فناوری، ایمنی و بازاریابی در حوزه های فناوری نانو وتبادل تجربیات بین فناوران، سرمایه گذاران، متخصصین و فعالان داخلی و خارجی در حوزه های فناوری نانو در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می شود.

آشنایی نیروهای متخصص و علاقمند به مباحث مرتبط با اقتصاد نانو از قبیل تجاری سازی، سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، رسوخ فناوری، ایمنی و بازاریابی در حوزه های فناوری نانو و تبادل تجربیات بین فناوران، سرمایه گذاران، متخصصین و فعالان داخلی و خارجی درحوزه های فناوری نانو ازاهداف این مجمع است.

برنامه های مجمع طی دو روز با نشست اعضا و سخنرانان برجسته در ارتباط با صندوق های شکوفایی و نوآوری و سازمان های تجاری سازی و شرکت های موفق به منظور ایجاد فرصتی مناسب برای رفع مشکلات و نیازهای شرکت های دانش بنیان در شش پانل بوسیله اساتید و مدیران برجسته حوزه های مرتبط برگزار می شود.
در این مجمع در زمینه راهکارهای ورودمنابع مالی به حوزه فناوری های نوین، مالکیت فکری و ثبت اختراع توسط مسوولان واسانید دراین حوزه مطرح می شود.
امروز همچنین با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از برترین های فناوری نانو تقدیر می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا