اخبار

شركت بازرگاني پتروشيمي برترين شرکت سال 91 شد!

شرکت بازرگاني پتروشيمي در نخستين جشنواره برترين شركتهاي ايران به عنوان برترين شرت در سال جاري انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاري موج، نخستين جشنواره برترين شركتهاي ايران درمحل سالن اجتماعات باشگاه وزارت كار براي اولين بار با هدف تقدير و تجليل از شرکتهاي توانمند ايراني در سال “توليد ملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني” برگزار شد.
پس از بررسيهاي بعمل آمده توسط داوران اين جشنواره شركت بازرگاني پتروشيمي به عنوان برترين شرکت ايراني در زمينه فعاليتهاي تجاري شناخته شد و موفق به دريافت لوح تقدير و تنديس زرين برترين شرکت ايراني شد.
همايش برترين شرکتهاي ايران با حضور سفراي کشورهاي همجوار، روساي اتاقهاي بازرگاني مشترک، هيات هاي تجاري اقتصادي و مديران بخشهاي خصوصي و مسئولين بخشهاي دولتي برگزار شد، تنديس ملي برترين شرکت ايراني به همراه گواهينامه بين المللي topex به شرکتهاي برتر اهدا شد.
شرکت بازرگاني پتروشيمي يکي از بزرگترين شرکتهاي تجاري خاورميانه است که به امر فروش محصولات توليدي مجتمعهاي پتروشيمي ايران در بازارهاي داخلي و خارجي مي پردازد.
تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طريق ارتقاء کيفيت محصولات و ارائه خدمات بعد از فروش به مشتريان و جلب رضايت آنان از عناصر اصلي موفقيت اين شرکت در کسب رتبه برتر در بين شرکت هاي حاضر شد.
به منظور توسعه فعاليتهاي بازاريابي و پاسخگويي به نيازهاي مشتريان در بازارهاي برون مرزي ، شرکت بازرگاني پتروشيمي شرکت ها و دفاتري در انگلستان ، آلمان ، چين ، سنگاپور ، هند ، دبي، کره جنوبي و ترکيه دارد و از اهداف اصلي اين شرکت در بازار داخلي ، تامين مواد اوليه مورد نياز صنايع پائين دستي و در بخش بازرگاني خارجي امكانات بهتر و سريعتر جهت بازار مصرف در اقصي نقاط جهان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا