اخبار

شرکت مشاوران هماهنگ یار همایش پلاستیک های مهندسی را برگزار کرد

بسپار می نویسد، 6 اسفند 1392 سالن همایش های کتابخانه ی ملی از ساعت 17 تا 23 میزبان نخستین همایش کاربرد پلاستیک های مهندسی در صنایع قطعه سازی خودرو و برق بود.
این سمینار با همکاری شرکت مشاوران هماهنگ یار و شرکت KOPLA برگزار شد و دست درکاران صنعت خودرو در آن حضور داشتند.
سونگ، سفیر کره جنوبی در ایران با تشکر و قدر دانی از مسولینی که این سمینار را برنامه ریزی و سازماندهی کردند گفت:
الآن زمان بسیار خوبی است برای برگزاری چنین سمینارهایی، همانطور که میدانید تحریم های اعمال شده علیه صنایع خودرو ایران برداشته شده و به همین دلیل با برگزاری چنین سمینارهایی میتوانیم باعث افزایش همکاری بین ملت ها باشیم، در این قالب و فضا من بر این باور هستم که در این کنفرانس حضور دارم و تمایل دارم مراتب سپاس گذاری خودم را بدلیل دعوت صمیمی تان از شما انجام دهم امیدوارم این کنفرانس گام مثبتی در جهت رو به جلو برای تقویت همکاری بین شرکت های ایرانی و کره ای باشد میتوانیم در قالب چنین کنفرانس هایی به تبادل اطلاعات و دانش بپردازیم.
در ادامه مدیریت شرکت KOPLA آقای “هان” خوشامدگویی به حاضرین گفت و “جی.اس.لی” به معرفی این شرکت پرداخت و توضیحاتی در زمینه ی تحولات در صنایع خودرو سازی داد.
“وای.کی.لی” نقش برنامه ریزی های کامپیوتری در تولید بهینه قطعات مهندسی را تحت اطلاعاتی کارشناسی شده و توضیحاتی دقیق با بررسی های فنی و ریز بینی های خاص خودشان، به تصویر کشید.
این بار نوبت به گروه موسیقی سنتی مهراس رسید تا با هم نوازی و تک نوازی های جان بخش فضای همایش را عوض کنند.
هومن غریبی، با هیجان خاصی به روی سن رفت و نقش انواع مارپیچ در تولید بهینه قطعات مهندسی را جز به جز تشریح نمود و سعی داشت تا با دلسوزی که در لحن گفتار او ملموس بود به صنعت گران حاضر دانش فنی خود را منتقل کند تا بلکه بسیاری از مشکلات که به بعضا به اشتباه به فرمولاسیون ربط میدهند، با راه کار های فنی و دقیق بر طرف شود.
درادامه “جی.اس.لی” سخنرانی خود را به گرمانرم های تقویت شده با الیاف بلند (LFT) اختصاص داد و “وای.کی.لی” بحث های فنی را با پرداختن به مبحث عیب یابی قطعات به پایان رساند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا