اخبار

شرکت BASF بخش پوشش های کف Henkel را خرید

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت BASF اعلام کرد که قصد دارد بخش professional Western European flooring, tiling and waterproofing را از Henkel خریداری کند. 

هدف از این سرمایه گذاری استحکام وضعیت BASF در بازار مواد شیمیایی ساختمانی می باشد. این انتقال شامل flooring business شرکت Henkel که تحت نام تجاری Thomsit در بازار های جهانی عرضه می شود ، می باشد. این انتقال همچنین شامل flooring, tiling and water proofing business در اروپای غربی می باشد که در حال خاضر با نام تجاری Ceresit در بازار عرضه می شود. 

BASF از نام تجاری Ceresit برای بخش اروپای غربی در شاخه های tiling و waterproofing استفاده خواهد کرد.. 

BASF قصد دارد این بخش خریداری شده از Henkel را در PCI Group که یکی از زیرمجموعه های BASF می باشد ادغام کند. 

بازار های اصلی شامل آلمان و کشور های Benelux (بلژیک، هلند و لوکزامبورگ) می باشد. این انتقال شامل اجاره موقت واحد تولیدی Henkel در Unna آلمان که محصولات فوق در آن تولید می شود است. BASF دو تا سه سال در کارخانه Unna فعالیت خواهد کرد و سپس فعالیت خود را در واحد های تولیدی PCI که عمدتا در Hamm واقع در نزدیکی Unna می باشد ادامه خواهد داد. انتظار می رود این انتقال تا آخر سال ۲۰۱۶ تکمیل گردد. بر اساس توافق دو شرکت جزئیات مالی این قرارداد منتشر نخواهد شد. Henkel در سه بخش فناوری های چسب، Home Care و Beauty Care فعالیت می کند. Henkel دارای حدود ۵۰۰۰۰ کارمند در سرتاسر جهان می باشد. میزان فروش آن در سال ۲۰۱۵ حدود ۱۸.۱ میلیارد یورو و سود آن ۲.۹ میلیارد یورو بوده است. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا