اخبار

شرکت Evonik برای هاردنرها و شبکه ای کننده ها بخش جدیدی را ایجاد کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، Evonik Industries AG اعلام کرد که بخش ترکیبات ایزوفورون و بخش هاردنر های اپوکسی را با هم ادغام کرده و بخش جدیدی به نام Crosslinkers Business Line را ایجاد کرده است.

 این بخش جدید جزئی از Resource Efficiency Segment بوده و توسط Min Chong اداره می گردد. با توجه به تجربه طولانی مدت Evonik در بخش مواد شیمیایی بر پایه ایزوفورون و همچنین خرید بخش هاردنر های اپوکسی شرکت Air Products دارای تخصص ویژه ای در فناوری شبکه ای کننده ها می باشد. بخش شبکه ای کننده ها محدوده گسترده ای از محصولات را جهت کاربرد در پوشش ها، چسب ها، مهندسی ساختمان، کامپوزیت ها و الاستومر های با عملکرد بالا ارائه می کند. 

Evonik در زمینه ترکیبات شیمیایی بر پایه ایزوفورون تخصص دارد و محصولات آن تمام زنجیره با ارزش شامل ایزوفورون دی آمین، ایزوفورون دی ایزوسیانات و پلی ایزوسیانات را پوشش می دهد. بخش شبکه ای کننده ها محدوده گسترده ای از هاردنر های آمین جهت کاربرد های سخت شونده در محیط و سخت شونده در حرارت را نیز تولید می کند. محصولات این بخش عمدتا به دلیل استحکام مکانیکی بالا ، دوام بالا ، خواص چسبندگی عالی و مقاومت شیمیایی بالا در کاربرد های صنعتی استفاده می شوند. به گفته Dr.Claus Rettig رئیس بخشResource Efficiency Segment ، ادغام این دو بخش Evonik را قادر می سازد محدوده گسترده ای از محصولات شامل آمین ها ، منومر های ایزوسیانات ، پلی ایزوسیانات ها و هاردنر های اپوکسی را تولید کند. این بخش جدید دارای حدود ۱۰۰۰ کارمند در سرتاسر جهان و واحد های تولیدی در اروپا ، امریکای شمالی و آسیا می باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا