اخبار

شرکت Gelest سیلان جدیدی برای بهبود خوردگی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار می نویسد، شرکت Gelest اعلام کرد که سیلان جدیدی برای بهبود مقاومت خوردگی معرفی کرده است. این سیلان با نام تجاری SIVATE E610 به بازار عرضه شده است و یک سیلان با گروههای عاملی آمین می باشد. 

این سیلان در سطوح غیر سیلیسی باعث بهبود عملکرد می شود ، جهت زیرآیند های فلزی مقاومت خوردگی را افزایش می دهد ، در کاربرد های پرایمر خواص تشکیل فیلم عالی ایجاد می کند و در شرایط خورنده آبی استحکام چسبندگی را افزایش می دهد. کاربرد های SIVATE E610 به شرح زیر می باشد: 

– بعنوان یک پرایمر چسبنده جهت زیرآیند های فلزی و سیلیسی استفاده می شود. 

– بعنوان coupling agent جهت کامپوزیت های ترموست و ترموپلاستیک استفاده می شود. 

– بعنوان پرایمر بازدارنده خوردگی برای رنگ ها و پوشش ها جهت سطوح آهنی و غیر آهنی استفاده می شود. 

– جهت عاملدار کردن ذرات میکرو برای استفاده در چسب ها و درزگیر ها نیز استفاده می شود. 

SIVATE E610 یک ترکیب انحصاری از یک سیلان dipodal با یک سیلان آمینو می باشد. سیلان dipodal با سیلان عاملدار ترکیب شده و یک شبکه محکم از پیوند های سیلوکسان را تشکیل می دهد که باعث کاهش جذب آب می شود. همچنین باعث تشکیل پیوند های oxane با زیرآیند می گردد. در مقایسه با سیلان های متداول که سه پیوند oxane تشکیل می دهند سیلان SIVATE E610 می تواند شش پیوند oxane با زیرآیند برقرار سازد. مطالعات تئوری نشان داده است که پایداری سیلان های dipodal در محیط های آبی تا ۱۰۶ برابر از سیلان های متداول بیشتر است. این پیوند های بیشتر خواص مکانیکی را بهبود می دهد. همچنین چسبندگی و دوام پوشش ها و پرایمر ها را در محیط های مرطوب افزایش می دهد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا