اخبار

شرکت MagnaColours جوهر پایه آب جدیدی معرفی کرد

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر می نویسد، MagnaColours تولید یک جوهر پایه آب جدید را آغاز کرده است. این جوهر با نام تجاری MagnaPrint EDGE به بازار عرضه می شود. این جوهر برای چاپ های چند رنگی بر روی لباس های رنگی تیره و روشن توسعه داده شده است و نیازی به flash units ندارد. 

جوهر EDGE با کاهش نیاز به flash units به کاهش هزینه ها و افزایش سرعت تولید کمک می کند. این جوهر جدید بر روی شابلون بصورت تر باقی می ماند اما زمانیکه بر روی پارچه اعمال می شود بسرعت خشک می شود. این جوهر فاقد مواد شیمیایی خطرناک می باشد. به گفته Helen Parry مدیر MagnaColours ، این شرکت از ارائه این جوهر جدید و برآورده کردن نیاز های مشتریان بسیار خوشحال است. جوهر های پایه آب در سال های اخیر راه طولانی طی کرده و پیشرفت های زیادی کرده اند. کیفیت جوهر های Magna اگر از محصولات مشابه بر پایه مواد شیمیایی خطرناک بهتر نباشد مشابه آنها می باشد. مزایای جوهر جدید EDGE عبارتند از:

 – این جوهر پوشش یکنواخت و سطح soft-touch ایجاد می کند. 

– از آنجا که این جوهر جدید دارای الاستیسیته و مقاومت شستشویی خوبی می باشد چاپ پارچه های چاپ شده با این جوهر ها دارای دوام خوبی می باشد.

 – جوهر EDGE بصورت یک جوهر تک جزئی آماده به مصرف ارائه می شود و اعمال آن فاقد پیچیدگی می باشد. 

این جوهر بسرعت و در حدود یک دقیقه خشک می شود. جوهر های MagnaPrint EDGE Neutral و MagnaPrint EDGE Opaque برای اولین بار در ISS Long Beach معرفی شدند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا