اخبار

شرکت Solvay در ACS 2018 محصولات خود را به نمایش گذاشت

گروه ترجمه و تولید محتوا در بسپار/ ایران پلیمر Solvay محصولات خود را در نمایشگاه American Coatings Show 2018 به نمایش گذاشت. 


این محصولات جدید مزایای زیادی شامل موارد زیر را ایجاد می کنند. – پایداری عالی امولسیون – کنترل اندازه ذرات – بهبود چسبندگی به زیرآیند های دارای چسبندگی پایین – تر کردن و پخش کردن استثنایی رنگدانه ها – سازگاری و قابلیت کاربرد خوب این محصولات باعث بهبود عملکرد فیلم از جمله مقاومت شستشویی ، مقاومت در برابر آب و مقاومت در برابر لکه می شوند. 

Solvay بعنوان یکی از شرکت های پیشرو در پلیمریزاسیون امولسیونی محدوده ای از منومر ها و مواد سطح فعال ویژه برای تبدیل سامانه های پوششی پایه حلال به پایه آب را تولید می کند. محصولاتی از قبیل مواد سطح فعال Rhodasurf, Rhodafac, Rhodapex و Aerosol و همچنین منومر های ویژه فاقد VOC و APE سری های Simpomer PAM, WAM و B CEA می توانند چسبندگی به فلزاتی چون آلومینیوم و سایر زیرآیند های با چسبندگی کم را بهبود دهند. پخش کننده های Rhodoline 3000 و Rhodoline 4000 در خمیر های پایه آب باعث پایداری بالا ، افزایش قدرت رنگدهی و ایجاد ویسکوزیته بهینه می گردند. این پخش کننده ها در رنگ های ساختمانی، پوشش های صنعتی و جوهر های چاپ استفاده می شوند. Rhodoline WA 265N یک تر کننده و پخش کننده فاقد VOC و APE می باشد که بطور ویژه جهت رنگ های ساختمانی پایه آب طراحی شده است. این پخش کننده باعث بهبود تر شدن رنگدانه ها و بهبود خواص پایداری می شود. 

Rhodoline CL 3101 یک عامل منعقد کننده جدید است که برای رنگ های ساختمانی پایه آب طراحی شده است. این محصول فاقد بو بوده و دارای VOC پایینی می باشد. Rhodoline CL 3101 خواص تشکیل فیلم عالی بدون اثر منفی بر روی خواص عملکردی رنگ ایجاد می کند. Rhodoline OTE 600 یک افزودنی فاقد VOC جهت افزایش open time می باشد. این افزودنی به فرمول نویسان کمک می کند تا بتوانند با حذف گلایکول ها رنگ های با VOC پایین تر فرموله کنند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا