اخبار

شرکت VibiPlast: تنوع بیشماری از آمیزه ها

بسپار می نویسد، تاسیس شرکت ویبی پلاست به سال ۱۹۸۲ و تولید آمیزه های PVC برای کابل برق و سایر موارد صنعتی برمی گردد. در سال ۱۹۹۰ با افزایش تقاضا برای مواد سازگار با محیط زیست شروع به تولید آمیزه های عاری از ترکیبات هالوژنه ، مواد بدون گازهای سمی و خروج بسیار کم دود نمودند. پس از آن در سال ۱۹۹۹ تولید آمیزه های PVC سخت جهت استفاده در دامنه وسیعی از کاربردهای مختلف ،در فرآیندهای اکستروژن و تزریق نیز به سبد محصولات این شرکت افزوده شد. سال ۲۰۰۲ سال آغاز تولید آمیزه های لاستیکی جهت استفاده در صنعت کابل و همچنین سایر صنایع کردند و در نهایت در سال ۲۰۰۷ بخش تولید افزودنی های پیش توزیع یافته لاستیکی به صورت مستربچ نیز به دیگر فعالیت های این شرکت اضافه شد.


ظرفیت تولیدات سالانه ویبی پلاست به شرح زیر است :

۱۵۰۰ تن / Rubber – Comp

۵۰۰۰ تن / PVC – Comp

۷۰۰۰ تن / Halogem Free – Comp

۳۰۰۰ تن / Rubber additives

در ادامه محصولات این شرکت را به طور خلاصه معرفی می کنیم :

·  آمیزه های ترموپلاستیک عاری از هالوژن برای کاربردهای الکتریکی ( روکش و عایق های کابل)

·  آمیزه های PVC نرم برای کاربردهای الکتریکی ( روکش و عایق کابل ها )

·  آمیزه های لاستیکی برای صنعت برق

· آمیزه های PVC نرم برای کواکستروژن کالاهای صنعتی

·  آمیزه های PVC سخت برای فرآیند تزریق و اکستروژن کالاهای صنعتی

·   افزودنی های شیمیایی رابر بصورت پیش پراکنش یافته برای صنعت لاستیک

ویبی پلاست با علامت تجاری Deltagran ، افزودنی های شیمیایی رابر را بصورت پیش پراکنش یافته تولید می کند. علامت تجاری Deltagran امروزه به نماد کیفیت ، قابلیت اطمینان و بازدهی بالا تبدیل شده است. در بین مشتریان قدیمی این شرکت، می توانیم بزرگترین آمیزه سازها و تولید کنندگان محصولات لاستیکی در سطح بین المللی را یافت.

برای اطمینان از برآورده شدن استانداردهای بالای کیفیت ، دو خط تولید به امر تولید مواد پیش توزیع شده تحت کنترل بسیار دقیق تکنسین های مخصوص اختصاص داده شده است.

افزودنی های شیمیایی رابر پیش پراکنش یافته ترکیبی از ماتریس پلیمری با گرانروی پایین و عوامل پراکنش یافته است. این مساله به آمیزه الاستومری کمک می کند تا به سطح عالی از پراکنش در زمانی کوتاهتر و تسریع کل فرآیند اختلاط برسد. با استفاده از این مواد امکان دسترسی به سطح بالایی از بهره وری و کیفیت ، کاهش هزینه های تولیدی مصرف مواد ، بهبود فرآیند ، جذب سریع مواد ، پراکنش عالی در بستر آمیزه الاستومری و ایجاد یکنواختی بیشتر و همچنین آلودگی زیست محیطی کمتر بهمراه سلامت اپراتور ، فراهم می شود.

محدوده کاملی از افزودنی های صنعت رابر ( شامل شتاب دهنده ها ،تاخیر دهنده ها ، آنتی اکسیدانت ها ، فعال کننده ها و عوامل پخت ) همیشه در انبار و با سیستم FIFO در دسترس هستند.

انتخاب محصولات به آمیزه های پیش توزیع شده Deltagarn محدود نمی شود. با توجه به رابطه نزدیکی که با مشتریان و تامین کنندگان داریم می توانیم مواد شیمیایی پودری شکل ، سیلیکاها ، رزین ها ، سیلان ها ، واکس ها و محدوده وسیعی از کمک فرآیندها را تامین کنیم. نیازهای خاص را با خلاقیت و توسعه محصولی ویژه برای الزامات مشتری برآورده می سازیم.

 منبع: پلیمر پیشرفته دانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا