اخبار

شرکت Bandera (ایتالیا) خط فیلم 7 لایه نفوذناپذیر خود را به نمایش عموم گذاشت

بسپار به نقل از روابط عمومی شرکت شیمیدانان فرزان می نویسد، در تاریخ 16-18 June 2015 شرکت Bandera (ایتالیا) پذیرای صنعت گران پلیمر از نقاط مختلف دنیا برای بازدید از خط فیلم بادی (Blown Film) 7 لایه در حال تولید بود.

Bandera بزرگترین و قدیمی ترین شرکت ایتالیایی در صنعت اکستروژن پلاستیک از سال 1947 در صنعت پلاستیک فعال می باشد و هم اکنون بر روی تولید خطوط فیلم دمشی (Blown film) و خطوط فیلم و ورق با دای تخت (T-die) متمرکز است.

شرکت Bandera (ایتالیا) پس از افتتاح مرکز جدید تحقیق و توسعه خود در بوستو آریتزیو (ایتالیا)با وسعت 3000 مترمربع در ماه می 2015 این بار به نمایش یکی از بزرگترین خطوط مورد استفاده در صنعت بسته بندی پرداخت.

خط فوق با هدف تولید فیلم نفوذناپذیر (Barrier) و فوق نفوذناپذیر (High-Barrier) برای کاربرد های تخصصی در زمینه بسته بندی مواد غذایی،دارویی و … طراحی شده است. فیلم های 7 لایه شرکت Bandera می تواند شامل یک یا چند لایه نفوذ ناپذیر از جنس EVOH و PA در لایه های میانی باشد و خاصیت سدکنندگی فوق العاده در برابر نفوذ گازها و بخارآب به وجود بیاورد. دستگاه های اکستروژن شرکت Bandera همچنین توانایی تولید فیلم های غیر متقارن با مینیم اثر پیچش (Curling) را دارند.

لازم به ذکر است علاقه مندان به شرکت در بازدید های بعدی از دستگاه های اکستروژن شرکت Bandera می توانند با شماره تلفن 88787883 یا ایمیل [email protected]تماس حاصل فرمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا