اخبار

شعری مقدم: جهش تولید پتروشیمی ایران در نیمه دوم سال جاری

بسپار می نویسد، معاون وزیر نفت ایران در امور پتروشیمی گفت: همزمان با بهره برداری از فازهای جدید پارس جنوبی روند تولید مجتمع های پتروشیمی در نیمه دوم امسال جهش را تجربه می کند.
به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، عباس شعری مقدم اظهار کرد: امسال با برنامه ریزیهای انجام شده تولید محصولات متنوع پتروشیمی جهش می یابد و در این مسیر افزایش خوراک تحویلی به مجتمع ها نقش آفرین خواهد بود.

وی افزود: خوشبختانه امسال خوراک گاز چند فاز پارس جنوبی وارد مدار تولید خواهد شد و به همین علت خوراک بسیاری از مجتمع های تولیدی افزایش خواهد یافت و تولید در صنعت پتروشیمی ایران می تواند رشد مطلوبی را تجربه کند.

معاون وزیر نفت ایران در امور پتروشیمی تصریح کرد: تامین پایدار خوراک می تواند صنعت پتروشیمی ایران را متحول کند و درباره خوراک پتروشیمی ها از فازهای ١٢، ١٥ و ١٦ و ١٧ و ١٨ پارس جنوبی نگرانی نداریم و شرکت ملی نفت ایران نیز پیش بینی کرده است حدود ٧٠٠ هزار تن اتان مورد نیاز را تا پایان سال تحویل دهد.

شعری مقدم گفت: تامین پایدار خوراک کمک کرد تا پارسال تولید مستمر را تجربه کنیم و امسال نیز در پی رسیدن به رکوردهای تازه در تولید هستیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا