اخبار

شیرازیان پنجمین گزارش خود را از وضعیت تعاونی منتشر کرد

بسپار می نویسد، امیر منصور شیرازیان بازرس تعاونی اخرین گزارش خود از وضعیت تعاونی را منتشر کرد.

متن این گزارش که در وبلاگ وی منتشر شده است را عینا باز نشر می کنیم

گزارش پنجم بازرس شرکت تعاونی پلاستیک

همانگونه که کلیه اعضا کم و بیش مطلع می باشند پس از گزارش چهارم که در آن به موارد کلیه اعضا به استثناء دو نفر در جلسه هیئت مدیره تعاونی پلاستیک اشاره شده بود اعتراضاتی از سوی تنی چند از اعضاء و هیئت رئیسه منتخب تعاونی مبنی بر اینکه اینجانبان اقناع نشده بودیم شنیده شد ، لذا در مورخ چهارشنبه ۱۹ /۰۶/۱۳۹۳ به دعوت آقای سید جواد میرحیدری ریاست محترم هیئت رئیسه مجمع عمومی انتخابات تعاونی پلاستیک ، پیشکسوت غیر قابل تردید صنف پلاستیک و مورد اعتماد صنف و ریاست محترم انجمن همگن پلاست و با حضور جناب آقای مهرداد صادقی نیکو عضو دعوت شده در جلسه هیئت رئیسه ، محمد رضا حیدری مدیرعامل محترم تعاونی پلاستیک و اینجانب امیر منصور شیرازیان بازرس تعاونی در محل دفتر فروش شرکت پرشین صنعت واقع در جاده مخصوص کرج مقارن ساعت ۱۶:۱۵ تشکیل گردید .

در طی این جلسه و پس از نزدیک به چهار ساعت در خصوص مباحث ، مشکلات و فعالیت یکساله هیئت مدیره تعاونی پلاستیک به صورت مفصل بحث و گفتگو انجام شد و کلیه موارد مفصلا توسط آقایان میر حیدری و صادقی نیکو مورد نقد و موشکافی دقیق قرار گرفت .

دریک ساعت اول جناب آقای میرحیدری به صورت تخصصی در زمینه کسب وکار و امور فنی گذشته و حال تعاونی صحبت نمودند ودر این خصوص توسط آقای محمد رضا حیدری مدیرعامل وقت تعاونی مستندا به ایشان پاسخ داده شد. همچنین توسط بازرس در خصوص سایر امورات فنی و اقتصادی که در هر مجموعه کاری و اجرایی می باشد نیز توضیح داده شد و بعضا مورد نقد جسورانه از سوی آقایان میرحیدری و صادقی نیکو قرار می گرفت .

و در نزدیک به دو ساعت بعدی به صورت پرسش و پاسخ بند به بند از طرف آقای صادقی نیکو جلسه ادامه یافت و نهایتا آقای سید جواد میرحیدری قبل از پایان جلسه و جناب صادقی نیکو نیز در چندین مرحله تایید نمودند که کسانی که در تعاونی عضو هستند ولی از لحاظ مواعده اقتصادی و تهیه اقلام مورد نیاز تعاونی هیچ گونه فعالیتی در طی سال و سالیان عضویت نداشته اند، بهتر است که اگر در آینده هم می خواهند این رویه را ادامه دهند با تعاونی تسویه حساب نمایند و امور کار را به عهده آن دسته از اعضاء بگذارند که به صورت فعالانه در امور تعاونی دخالت دارند و موجب سود رسانی و پیشرفت امور روزمره تعاونی بوده اند .

همانگونه که مستحضرید تعاونی در چندین دوره ماقبل این هیئت مدیره فعلی ، در گذشته زیان ده بوده و در چهار سال گذشته به جزء یک مورد خطا که توسط احدی از اعضای اصلی تعاونی صورت گرفته و آن هم توسط سایر اعضاء هیئت مدیره فعلی مورد اعتراض واقع شده و ان شاءالله با پیگیبری های مستمر بازرس و اعضا و هیئت مدیره بزودی نیز قابل وصول می باشد. لازم به ذکر است عملکرد هیئت مدیره و مخصوصا مدیر عامل محترم قابل تقدیر می باشد .

ضمنا از جانب این حقیر بازرس تعاونی به حاضرین در جلسه تذکر داده شد همانگونه که مقایسه فرزندان خود با فرزندان سایر افراد دیگر مذموم و ناپسند می باشد مقایسه عملکرد فعلی تعاونی پلاستیک تهران با این گذشته اسف بار و پرانتقاد با یکی از تعاونی هایی که سود بهتری داشته نیز نادرست و ناصحیح می باشد .

درخاتمه جلسه ، در جوی سرشار از دوستی وبرادری حاکم بر جلسه ،آقای سید جواد میرحیدری اعلام نمودند کاملا قانع شده ام اما آقای صادقی نیکو ضمن پذیرش این واقعیت که کسانی که در تعاونی فعالیت ندارند باید از تعاونی تسویه کنند . ضمن اعلام مراتب انصراف خود از عضویت در تعاونی به دلیل مراتب فوق الذکر ، کنارگیری خود را اعلام نمودند و در مورد یک بند قانع نشدند آن هم مربوط به خرید مواد پ پ PP بود ، ولی قول همه گونه همکاری برادرانه با تعاونی را دادند که البته غیر از این نیز از ایشان انتظار نمی رفت .

خداوند به همه اعضای محترم تعاونی و کسانی که برای این ارگان که از سر ریشه های انقلاب اسلامی می باشد وهمچنین سایر تعاونی ها عمر و عزت عطا فرماید .

در پایان برخود لازم می داینم مراتب قدردانی و تشکر خود را در خصوص میزبانی و پذیرایی عالی جناب آقای میرحیدری اعلام کنیم .در نهایت جلسه در ساعت ۲۰ پایان پذیرفت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا