اخبار

صادرات ۱۷۳ میلیون دلار مواد پلاستیکی از گمرکات کرمانشاه

بسپار می نویسد، مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از صادرات صادرات بیش از ۱۷۳ میلیون دلار مواد پلاستیکی از گمرکات کرمانشاه خبرداد و گفت: این مواد از نظر ارزشی ۲۳ درصد صادرات گمرکات استان را تشکیل می‌دهد.
محسن مصطفایی درگفتگو با مهر، از صادرات ۱۷۳میلیون و ۸۷۳هزار و ۳۵۳ دلار مواد پلاستیکی و اشیاء ساخته شده از این مواد از طریق گمرکات استان به بازارهای مصرف خارجی طی ۹ ماهه ابتدایی امسال خبرداد و گفت: این میزان از نظر ارزش ۲۳ درصد و از نظر وزن ۲ درصد از کل صادرات استان را به خود اختصاص داده است.

پلاستیک رتبه اول و محصولات نباتی رتبه دوم صادرات استان

وی افزود: در این مدت مواد پلاستیکی و اشیا ساخته شده از این مواد رتبه نخست میزان صادرات استان کرمانشاه را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در این مدت محصولات نباتی نیز رتبه دوم را در استان به خود اختصاص داده‌اند .

مصطفایی میزان صادرات این محصول را ۱۳۷ میلیون و ۴۰۶هزارو۳۷۷ دلار اعلام کرد و گفت: این کالا نیز از نظر ارزش سهم ۱۹ درصدی از کل صادرات استان را داراست.

وی، از صادرات ۱۰۸میلیون و ۳۴ هزار و ۱۰۰ دلاری محصولات صنایع غذایی از استان طی ۹ ماهه ابتدایی امسال خبرداد و گفت: سهم این محصول از کل صادرات استان نیز ۱۵ درصد است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از سهم ۱۴ درصدی محصولات معدنی در صادرات استان طی همین مدت خبرداد و تصریح کرد: میزان ۱۰۲میلیون و۱۰۴ هزار دلاری محصولات معدنی از استان صادر شده است.

مصطفایی در پایان از صادرات ۵۴ میلیون و ۹۷۴هزار و ۵۶۲ دلار حیوانات زنده و محصولات حیوانی از استان طی همین مدت خبرداد و گفت: این کالا نیز ۹ درصد از سهم کل صادرات استان را به خود اختصاص داده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا