اخبار

صادقی نکو، بازرس انجمن همگن صنایع پلاستیک استان تهران شد

بسپار می نویسد، عصر دیروز هفتم تیرماه، مجمع عمومی انجمن همگن صنایع پلاستیک استان تهران در دفتر این انجمن برگزار شد. پس از تشکر سید جواد میرحیدری رییس هیات مدیره انجمن از حضور اعضا، علیرضا میربلوک گزارش عملکرد هیات مدیره را قرائت و بعضی از فعالیت های انجام شده را تشریح کرد. ۴۰ فعالیت طی ۱۷ تیر ۹۳ تا ۷ تیر امسال در انجمن صورت گرفته بود که از جمله این فعالیت ها می توان به نامه به وزارت صمت و خانه صنعت و معدن در خصوص رفع موانع تولید، ارائه نامه به وزارت خانه ها در خصوص بخشنامه های مزاحم تولید، جمع آوری کمک از اعضا با هدایت مشاور محترم حقوقی انجمن، برقراری سیستم مالی و مالیاتی، پیگیری پرونده مالیاتی و شرکت در جلسات و نامه نگاری های مختلف در تمام مدت یکسال، اعزام هیئت تجاری به چاینا پلاس ۲۰۱۵ و برگزاری کلاس منش مدیران اشاره کرد. وی با اشاره به عدم برگزاری جشنواره طی سالهای ۹۰ تا ۹۲، خاطر نشان کرد این جشنواره در دی ماه سال گذشته برگزار شد. میربلوک با بیان اینکه در قانون صراحتی بر سخت و زیان آور بودن مشاغل پلاستیکی ندارد، از اعضا درخواست کرد قبل از برخورد با مشکلات کارگری، با کمک شرکت های مربوطه شاخص های محیط کاری را ارزیابی و پیگیری کنند. سپس مهندس احسان منشی از پیاده سازی سیستم مدون مالی در انجمن تشکر کرد. آقای مونسان نیز تاریخچه مساله بغرنج مالیاتی انجمن را تشریح کرد. این مساله بنا به اظهار هیات مدیره بنا به نامه ای خلاف واقع در مورد پولشویی و فرار از مالیات انجمن آغاز شده و موجبات دردسرهای زیادی را برای انجمن فراهم آورده بوده است. نظراتی در این خصوص در جلسه مطرح شد که امیدواری برای حل آن وجود داشت.
سپس مهرداد صادقی نکو بازرس انجمن گزارش مالی را قرائت و ترازنامه توسط اعضا تصویب شد. مهندس پارسا نیز درخواست کردند قسمت صادرات فعال تر شود. در انتها نیز انتخابات تعیین بازرس انجام شد. از بین آقایان مهرداد صادقی نکو ، علی خانی و یونس ناجکار، آقای صادقی نکو مجدداً به عنوان بازرس برگزیده شد.
بسپار این انتخاب را که در سایه اعتماد اعضا برای سومین بار به آقای صادقی نکو اعطا شد را تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت روزافزون دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا