اخبار

عدم ثبات اقتصادی مهمترین چالش حرفه‌ای تولیدکنندگان است

بسپار می نویسد، مدیرعامل شرکت صنعت سازان می‌گوید ایران پلاست به عنوان فرصتی استراتژیک برای فعالان صنعت و عرضه توانمندی های آنان، هنوز هم از مشکلات اجرایی نظیر برخورداری از یک محیط مناسب و آرام و نظم در برگزاری رنج می برد و امیدوار است که در این دوره نمایشگاه با مدیریت بهتری برگزار شود.

عابدینی در پاسخ به این سوال که صنعت پلاستیک چگونه می‌تواند توان بازاریابی و صادراتی خود را افزایش دهد؟ می‌گوید: با افزایش کیفیت، استانداردسازی ، ایجاد بخش کنترل کیفیت و مقایسه مستمر محصول با تولیدات مشابه مرغوب خارجی این مهم محقق می شود.
وی با تاکید بر اینکه تغییر قوانین و عدم ثبات اقتصادی مهمترین چالش حرفه‌ای تولیدکنندگان است تصریح می‌کند: بعضی از اقلام مورد نیاز ما در داخل تولید نمی‌شود یا در صورت تولید مقدارشان ناچیز است و در این شرایط تغییر قوانین ،بی‌ثباتی اقتصادی و تغییر نرخ ارز در تامین مواد اولیه خلل ایجاد کرده و به فرآیند تولید صدمه می زند.

عابدینی می گوید: شرکت صنعت‌سازان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم بلور و پلاستیک آشپزخانه ، در شمار دسته از شرکت هایی است که به دلیل دارا بودن بخش‌‎های طراحی محصول، قالب‌سازی، تولید و بخش کنترل کیفیت در زیرمجموعه توانسته به یکی از توانمندترین تولیدکنندگان در این زمینه تبدیل شود.
به گفته وی این شرکت قادر است به گونه‌ای کیفیت محصولات خود را بالا ببرد که رقابت را غیرممکن سازد و از دیگر ویژگی‌های این مجموعه نوآوری، حفظ حقوق مصرف‌کننده با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی در فرآیند تولید است.
مجموعه صنعت‌سازان بیش از ۳۰۰ شقلم کالا تولید می کند و با دار بودن استاندارد ISO 9001 -2008 گواهی مدیریت کیفیت Swiss Certاز کشور سوئیس و رعایت استانداردهای لازم کوشیده همواره پاسخگوی نیازهای مشتریان خود در داخل و خارج باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا