اخبار

عرضه ۶۰ گونه مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی

بسپار به نقل از تسنیم می نویسد، ۶۰ گونه مواد پلیمری با حجمی حدود ۶۲ هزار تن امروز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالا عرضه می شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از بورس کالا، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، گروه مواد پلیمری شاهد عرضه انواع PVC، پلی اتیلن، SBR، اپوکسی رزین، پلی کربنات و پلی پروپیلن است. از جمله مهمترین عرضه کنندگان مواد پلیمری در این روز می توان به مجتمع های پتروشیمی اروند، امیرکبیر، آبادان، بندرامام، تندگویان، جم، خوزستان، رجال، شازند، غدیر، لاله، مارون، مهر، پلی پروپیلن جم، نوید زرشیمی و شرکت پلیمر کرمانشاه اشاره کرد.
همچنین، در این روز ، در گروه قیر، شرکت نفت جی، با 21 هزار تن انواع قیر در تالار معاملات حضور می یابد. شعب مختلف شرکت نفت پاسارگاد نیز بیش از 19 هزار تن انواع قیر را برای دادوستد راهی تالار معاملات می کند. از دیگر عرضه کنندگان قیر در این روز می توان به شرکت توسعه کروس انرژی و آذربام عایق کار اشاره کرد.شرکت نفت بهران نیز 312 تن اکستراکت و 864 تن اسلاک واکس را عرضه می کند.
این گزارش حاکی است، تالار صادراتی شاهد عرضه یکهزار تن قیر 6070 شرکت توسعه کروس انرژی و یکهزار تن قیر 6070 شرکت کیهان توسعه البرز به ترتیب به قیمت های پایه 549 و 610 دلار در هر تن است. همچنین، 700 تن قیر 6070 شرکت ایزوگام تبریز و 500 تن قیر 6070 شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان برای صادرات به بازار جهانی به تالار معاملات می رود.
شایان ذکر است، تالار محصولات صنعتی و معدنی در این روز شاهد عرضه محصولاتی با قراردادهای نسیه، سلف و نقد است. مجتمع کارخانجات فولاد نطنز ، در صورت تقاضا، 2200 تن سبد میلگرد A3-18-25 را به قیمت پایه 17 هزار و 350 ریال و به صورت سلف عرضه می کند.شرکت کک سازی زرند نیز 300 تن کک متالوژی 25-80 را به قیمت پایه 6 هزار ریال و به صورت نقدی روی تابلوی عرضه می برد. مس مفتول گروه صنایع کابلسازی افق البرز از دیگر محصولاتی است که به صورت نسیه و به قیمت پایه 192 هزار و 244 ریال عرضه را تجربه می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا