اخبار

عرضه سهام پتروشیمی تندگویان “شگویا” رکورد مشارکت در فرابورس را شکست

بسپار/ ایران پلیمر تداوم سیاست عرضه سهام شرکت‌های هلدینگ خلیج فارس در بورس و رکورد شکنی مشارکت برای خرید سهام پتروشیمی شهید تندگویان در فرابورس از موضوعاتی بود که در نشست خبری مشترک مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس با مدیر عامل فرابورس مطرح شد.

جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس در نشست خبری عرضه اولیه سهام تندگویان که به صورت آنلاین برگزار شد، اعلام کرد: سیاست عرضه هلدینگ خلیج فارس در بورس در حال انجام است و بعد از عرضه سهام پتروشیمی پارس و نوری امروز عرضه سهام این پتروشیمی تندگویان صورت گرفت.

او افزود: تعداد شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس در بورس به 6 شرکت می رسد و تا پایان سال عرضه آریا ساسول در بورس انجام خواهدشد.

امیر هامونی مدیرعامل فرابورس نیز در این نشست خبری از ثبت نام یک میلیون و 600 هزار متقاضی برای خرید سهام پتروشیمی تندگویان خبر داد و افزود: این رقم در فرابورس ایران رکورد جدیدی است.

پتروشیمی شهید تندگویان در عرضه اولیه سهام خود، رکورد خریداران سهام را شکست تا سومین عرضه اولیه هلدینگ خلیج فارس در دو سال اخیر هم مانند دو عرضه اولیه قبل، رکوردشکن شود‌.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شانزدهمین عرضه اولیه امسال در فرابورس ایران با کشف قیمت ۴۳۸۰ ریال هر سهم «شگویا» رقم ‏خورد.‏
یک میلیون و ۶۵۶ هزار و ۵۴۵ نفر در عرضه ۹.۵ درصد از سهام شرکت پتروشیمی تندگویان مشارکت کردند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا