اخبار

عرضه قوی­ ترین و بهترین های ماشین آلات در بازار

  1. بسپار می نویسد، غلام حسین خلیلی میلانی، مدیر عامل شرکت میلان کالا پلاست می گوید، امسال در این نمایشگاه دو ماشین­ ۳۲ تن و ۴۰۰تن و لوازم جانبی ارایه دادیم. دستگاه ۳۲ تن که یکی از سریع ­ترین ماشین ­آلات و دستگاه ۴۰۰ تن یکی از قوی­ ترین و بهترین ۴۰۰ تن­های موجود در بازار است.
  2. محصولات ما در بازار کاملا مشخص هستند و بهترین های موجود در بازار و قدیمی­ ترین دستگاه ساخت چینی که از لحاظ کیفیت همتا ندارند را عرضه می­ کنیم.
  3. امسال ما و دوستان مان می ­دانستیم که نمایشگاه بازخورد خوبی نخواهد داشت. به دلیل این که انجمن ما قبول کرد تا در نمایشگاه شرکت کند، حضور در این نمایشگاه را پذیرفتیم نه به دلیل اینکه منافعی داشته باشیم. اگر انجمن نبود، مطمئنا امسال شرکت نمی­ کردیم. من گمان نمی­ کنم که یک شهر نیاز به دو نمایشگاه داشته باشد. نمایشگاهی همچون آلمان هر سه سال برگزار می­شود. برگزاری دو نمایشگاه در یک سال شاید کار حساب شده ­ای نباشد. 

  4. (ادامه دارد …)

     

    متن کامل این مصاحبه را در شماره ۱۷۳ ام ماهنامه بسپار که در بهمن ماه منتشر شده است بخوانید.
    در صورت تمایل به دریافت نسخه نمونه رایگان و یا دریافت اشتراک با شماره های ۰۲۱۷۷۵۲۳۵۵۳ و ۰۲۱۷۷۵۳۳۱۵۸ داخلی ۳ سرکارخانم ارشاد تماس بگیرید. امکان اشتراک آنلاین بر روی صفحه اصلی همین سایت وجود دارد. 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا