اخبار

عزیزاله نیری، پس از پورقاضی، میربلوک و میرحیدری از حضور در انتخابات انجمن ملی پلاستیک کناره گیری کرد

بسپار می نویسد، عزیزاله نیری پس از پورقاضی، میربلوک و میرحیدری از حضور در انتخابات انجمن ملی کناره گیری خود را اعلام کرد.
آقای نیری در گفت و گوی کوتاه تلفنی با خبرنگار انجمن همگن صنایع پلاستیک گفت:خیلی وقت است به دلیل گرفتاری های کاری و اینکه دائم در سفر به سر می برم تصمیم به کناره گیری از انجمن ملی گرفته ام. و برای دوره آینده نیز کاندیدا نخواهم بود و از طریق نشریه همگن پلاستیک انصراف خود را اعلام می کنم.
ایشان در تشریح عملکرد انجمن ملی افزودند: برای شروع هر کاری و پیشبرد آن کار احتیاج به زمان و آشنایی به وظائف است.انجمن ملی هم در ابتدای راه قرار داشت و تنظیم اساسنامه و تجمیع نظریات همکاران باعث بوجود آمدن اساسنامه ای معتبر و منسجم شد. البته در انجمن ملی کارهای مثبتی صورت گرفته است و با سازمان های ذیربط دولتی و ادارات تعامل و تبادل نظر و اعتراضاتی نیز شده است اما به نظرم عملکرد انجمن باید به گونه ای باشد که سازمان ها، تعاونی ها و انجمن های مختلف دیگر را که تعدادشان هم کم نیست، در زیر مجموعه انجمن ملی قرار گیرند و در صورت لزوم بشود که از تعداد آنها کاسته گردد. صراحتا اعلام می کنم اعضای انجمن افرادی خوشنام و همگی از وزنه های این صنعت هستند و همیشه از آنها تقدیر و به سهم خود تشکر میکنم و هیچ گونه ناراحتی و دلگیری از اعضا ندارم اگر موردی هم بوده طبیعی است چرا که اگر اساسا چالشی و یا اختلاف رای و سلیقه وجود نداشته باشد سکون جایگزین می شود و سکوت و درجا ماندن!
وی در ادامه گفت: یکی از اختلاف نظرات بین اعضاء انجمن وجود دارد بورس است که به اعتقادم وجود بورس توقفگاه و سدی برای تولیدکننده واقعی است. البته فعلا لازم است وجود داشته باشد تا زمانی که تولیدکنندگان مواد اولیه یعنی پتروشیمی ها بتوانند نیاز بازار را تامین کنند وجودشان لازم است.
وی در پاسخ به پرسش خصوصیات کاندیداها برای این دوره چه باید باشد، گفت:”باید افرادی کاندید شوند که توان درک و برابری و اطلاعات شغلی با افراد دوره قبل را داشته باشند و دوم اینکه خودشان را با وضع موجود کشور هماهنگ کنند نه به معنای اینکه تسلیم باشند. انجمن باید به گونه ای عمل کند که انجمن های دیگر را هم به زیر پرچم خود بیاورد و یک همکاری تنگاتنگ و بدون حاشیه ای با هم داشته باشند.
آقای نیری در واکنش به انصراف بعضی از افراد گفت: مثال داستان ملانصرالدین و همسرش است که وقتی زمان وضع حمل همسرش رسید و او را به دنبال قابله فرستادند همسرش در وسط راه وضع حمل کرد و ملانصرالدین رفت و به قابله گفت دیگر نیازی به آمدن تو نیست و نیا! اصلا چه کسی به بعضی افراد گفته است که کاندید شوند که حالا انصراف بدهند؟ اسامی کاندیدا ها هنوز رسمی اعلام نشده است،
البته که بعضی افراد برای انجمن بسیار مفید و لازم هستند، اما بهتر است نیروی جوان وارد انجمن بشود اما طوری نباشد که فقط افراد جوان و بی تجربه وارد شوند تلفیقی از نیروی جوان در کنار بزرگان این صنعت. به عنوان مثال علاقمندم آقای بیژن امینی یا آقای قاسمی کاندید شوند. ایشان در پایان افزودند امیدوارم خانم ها هم کاندید شوند و وارد انجمن ملی گردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا